קו 15
אלוני הבשן←קצרין
מועצה אזורית גולן (Golan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 15 של מועצה אזורית גולן (Golan) (מעודכן)
בקו 15 (אלוני הבשן←קצרין) יש 33 תחנות. מסלול הקו מתחיל באלוני הבשן/מרכז ומסתיים בקניון לב קצרין.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 15 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אלוני הבשן←קצרין (33 תחנות)
אלוני הבשן/מרכז
מסעף אלוני הבשן
צומת בשן
קשת
'קשת א
מסעף קשת
צומת משטה
צומת המפלים
צומת קצביה
מסעף אזור תעשייה
פארק קצרין
דרך החרמון/זויתן
שיאון/טיילת נווה
גילבון/משעול סלעית
גילבון/תדהר
זוויתן/טיילת נווה
זוויתן/טיילת גמלא
המשושים/הדס
המשושים/פעמונית
שיאון/טיילת אפק
שיאון/סער
סער/צמח
סוסיתא/טיילת בתרא
יהודיה/יודפת
סער/תרשיש
סער/מרגלית
מיצר/ישפה
יהודיה/מיצר
יהודיה/זוויתן
זוויתן/יהודיה
זוויתן/טיילת אפק
דליות/איה
קניון לב קצרין
שאלות ותשובות לגבי קו 15
מתי מתחיל לפעול קו 15?
קו 15 מתחיל לפעול ב-05:40 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 15 מפסיק לעבוד?
קו 15 מפסיק לפעול ב-13:35 בשישי
מתי מגיע קו 15?
כדי לראות מתי קו אלוני הבשן←קצרין האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אלוני הבשן←קצרין הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 15 (אלוני הבשן←קצרין)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אלוני הבשן←קצרין (אלוני הבשן←קצרין) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 15 של מועצה אזורית גולן (Golan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 15 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 15 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 15 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 15
קו 15 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:40 - 19:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:40 - 19:20 | 55 - 200 |
ב׳ | 05:40 - 19:20 | 55 - 200 |
ג׳ | 05:40 - 19:20 | 55 - 200 |
ד׳ | 05:40 - 19:20 | 55 - 200 |
ה׳ | 05:40 - 19:20 | 55 - 200 |
ו׳ | 06:25 - 13:35 | 65 - 285 |
ש׳ | 20:25 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס מועצה אזורית גולן (Golan)
צפה בכל העדכונים ל15 (מ אלוני הבשן/מרכז), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 15 (אלוני הבשן←קצרין) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מועצה אזורית גולן (Golan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 15
תעריף הנסיעה ב15 (אלוני הבשן←קצרין) של מועצה אזורית גולן (Golan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מועצה אזורית גולן (Golan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מועצה אזורית גולן (Golan).
15 (מועצה אזורית גולן (Golan))
התחנה הראשונה של קו 15 היא אלוני הבשן/מרכז והתחנה האחרונה היא קניון לב קצרין.
קו 15 (אלוני הבשן←קצרין) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מועצה אזורית גולן (Golan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 15. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 15.
מעקב אחר קו האוטובוס 15 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 15 (אלוני הבשן←קצרין) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 15 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מועצה אזורית גולן (Golan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מועצה אזורית גולן (Golan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מועצה אזורית גולן (Golan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 15 ב-ישראל
15 - כיוונים חלופיים
קווי מועצה אזורית גולן (Golan) בישראל
- 61 - אלוני הבשן/מרכז-אלוני הבשן<->ישיבה/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 86 - קלע אלון-קלע<->בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין-20/ לוח זמנים
- 16 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->צומת כורסי-גולן-10/ לוח זמנים
- 18 - בני יהודה/מתנ''ס-בני יהודה<->נוב-נוב-20/ לוח זמנים
- 74 - אלוני הבשן/מרכז-אלוני הבשן<->חספין מרכז-חספין-10/ לוח זמנים
- 58 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->כביש 989/כביש 98-מג'דל שמס-23/ לוח זמנים
- 95 - אל רום-אל רום<->המסגר/הזגג-חצור הגלילית-10/ לוח זמנים
- 76 - שיאון/טיילת נווה-קצרין<->חספין מרכז-חספין-10/ לוח זמנים
- 63 - ישיבה/דרך הגבורה-טבריה<->יונתן-יונתן-20/ לוח זמנים
- 97 - גשר הידידות/כניסה-עין קנייא<->מכללת אוהלו-קצרין-20/ לוח זמנים
- 111 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->בני יהודה מרכז-בני יהודה-21/ לוח זמנים
- 83 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->נוף כנרת/פני גולן-רמות-10
- 68 - בית ספר תיכון/בוקעתא-בוקעתא<->גשר הידידות/יציאה-עין קנייא-11/ לוח זמנים
- 14 - מועצה-מסעדה<->מכללת אוהלו-קצרין-21
- 151 - קניון לב קצרין-קצרין<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-10/ לוח זמנים
- 85 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->מיצר-מיצר-11/ לוח זמנים
- 59 - מכללת אוהלו-קצרין<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-12/ לוח זמנים
- 143 - שיאון/טיילת נווה-קצרין<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-10/ לוח זמנים
- 85 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->גבעת יואב א'-גבעת יואב-10/ לוח זמנים
- 72 - מבוא חמה-מבוא חמה<->בית ספר אזורי בית ירח-עמק הירדן-10/ לוח זמנים