קו 150
מודיעין-מכבים-רעות←רמלה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 150 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 150 (מודיעין-מכבים-רעות←רמלה) יש 40 תחנות. מסלול הקו מתחיל בעמק דותן/עמק יזרעאל ומסתיים בת. מרכזית רמלה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 150 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מודיעין-מכבים-רעות←רמלה (40 תחנות)
עמק דותן/עמק יזרעאל
עמק דותן/נחל געתון
דרך יאיר פרג/עמק דותן
נחל פארן/עמק החולה
מרכז שרבט/עמק החולה
עמק החולה/עמק יזרעאל
עמק החולה /נחל עיון
ערער/עמק דותן
תלתן/עמק איילון
תלתן/לוע הארי
עירייה
דם המכבים/שד. החשמונאים
צומת שילת
צומת מבוא מודיעים
צומת נאות קדומים
צומת מתקן אדם
צומת מצפה מודיעין
צומת מודיעים
כפר הנוער בן שמן/443
צומת בן שמן
צומת גינתון
אבא הלל סילבר/פסח לב
אבא הלל סילבר/העמלים
מבצע יהונתן/פינסקר
סוקולוב/כצנלסון
כצנלסון/חנה סנש
הנשיא/גרטבול
שדרות דוד המלך/יוברט המפרי
דוד המלך /שדרות שלמה המלך
דוד המלך/לאה גולדברג
שדרות חטיבת יפתח/שדרות דוד המלך
תחנת רכבת לוד/יוספטל
יוספטל
יוספטל/חברת חשמל
הרצל/פרנקל
הרצל/וייצמן
שדרות הרצל/דני מס
שדרות הרצל/שפירא
שוק עירוני/שדרות הרצל
ת. מרכזית רמלה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 150
מתי מתחיל לפעול קו 150?
קו 150 מתחיל לפעול ב-05:40 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 150 מפסיק לעבוד?
קו 150 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 150?
כדי לראות מתי קו מודיעין-מכבים-רעות←רמלה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מודיעין-מכבים-רעות←רמלה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 150 (מודיעין-מכבים-רעות←רמלה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מודיעין-מכבים-רעות←רמלה (מודיעין-מכבים-רעות←רמלה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 150 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 150 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 150 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 150 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 150
קו 150 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:40 - 22:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:40 - 22:15 | 15 - 30 |
ב׳ | 05:40 - 22:15 | 15 - 30 |
ג׳ | 06:00 - 22:15 | 30 - 45 |
ד׳ | 05:40 - 22:15 | 15 - 30 |
ה׳ | 05:40 - 22:15 | 15 - 30 |
ו׳ | 06:00 - 16:30 | 20 - 30 |
ש׳ | 21:30 - 22:15 | 45 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל150 (מ עמק דותן/עמק יזרעאל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 150 (מודיעין-מכבים-רעות←רמלה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 150
תעריף הנסיעה ב150 (מודיעין-מכבים-רעות←רמלה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
150 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 150 היא עמק דותן/עמק יזרעאל והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית רמלה/הורדה.
קו 150 (מודיעין-מכבים-רעות←רמלה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 150. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 150.
מעקב אחר קו האוטובוס 150 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 150 (מודיעין-מכבים-רעות←רמלה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 150 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 150 ב-ישראל
150 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 263 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->גן לאומי קיסריה-קיסריה-10/ לוח זמנים
- 21 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->שרון/גולן-קרית שדה התעופה-10/ לוח זמנים
- 53 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->מסוף פוריידיס-פוריידיס-10/ לוח זמנים
- 79 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->האילן/התדהר-אור עקיבא-10/ לוח זמנים
- 131 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->רבי מאיר/רבן יוחנן בן זכאי-אלעד-1#/ לוח זמנים
- 90 - בי''ס אורט עירוני/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->גולדה מאיר/יצחק נבון-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 241 - שיבת ציון/טללים-ירושלים<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 59 - ת''ת אבי עזרי-מודיעין עילית<->נתיבות המשפט/מרומי שדה-מודיעין עילית-21/ לוח זמנים
- 51 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 138 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->מסוף הרכבת/הורדה-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 128 - האדמו''ר מרוז'ין/רבי עקיבא-ביתר עילית<->יוסף קארו/בן איש חי-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 2 - אבני נזר/אור החיים-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 2 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10/ לוח זמנים
- 17 - קריית חינוך-כפר קרע<->אלהדה-כפר קרע-20/ לוח זמנים
- 19 - חומש/יפה נוף-מבוא חורון<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-21/ לוח זמנים
- 50 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->בסיס גולני-מנשה-10/ לוח זמנים
- 20 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 199 - ז'בוטינסקי/ אבו חצירא-בני ברק<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 321 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 134 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים