קו 19
אבו סנאן←ירכא
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 19 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 19 (אבו סנאן←ירכא) יש 43 תחנות. מסלול הקו מתחיל באולם ספורט/שכנות חיילים אלח'רוב ומסתיים בצפון מזרח ירכא.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 19 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אבו סנאן←ירכא (43 תחנות)
אולם ספורט/שכנות חיילים אלח'רוב
שכונת חיילים אלח'רוב/אמצע
שכונת חיילים אלח'רוב/כיכר
אבו סנאן חיילים משוחררים ג
אבו סנאן חיילים משוחררים ד
כיכר הנביא
עומדאן סעד
קופת חולים
חניון אגד
רח 115/כיכר
אבו סנאן 115/110
אבו סנאן 101
אבו סנאן סולטאן באשא ג
אבו סנאן סולטאן באשא ד
רח 110/מרכז מסחרי
קופת חולים מכבי
בית ספר
כפר יאסיף/מרכז מסחרי
אל חלאת 3
מרכז פיס
אבו חואריף/כביש 70
עוקף כפר יאסיף 1
מסעף כפר יאסיף מערב
מרכז קהילתי אנגליקני
מרכז קהילתי ב
ירכא מול הנוף
בי''ס תיכון
ירכא ד
ירכא ה
כיכר ירכא
בי''ס ד' אל נהדה
שכונת חיילים משוחחרים
אלענקור/117
מועצה מקומית
כביש ראשי/אלחלאג'
בית מרקחת כללית
ירכא/בית העם
קופת חולים כללית
מועצה מקומית ירכא
ב''ס אל אמל
סנובר אלג'או/דרב סאפר
בי''ס חדשני ג'
צפון מזרח ירכא
שאלות ותשובות לגבי קו 19
מתי מתחיל לפעול קו 19?
קו 19 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 19 מפסיק לעבוד?
קו 19 מפסיק לפעול ב-15:20 בשישי
מתי מגיע קו 19?
כדי לראות מתי קו אבו סנאן←ירכא האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אבו סנאן←ירכא הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 19 (אבו סנאן←ירכא)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אבו סנאן←ירכא (אבו סנאן←ירכא) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 19 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 19 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 19 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 19 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 19
קו האוטובוס 19, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:00 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 23:00 | 20 - 25 |
ב׳ | 05:00 - 23:00 | 20 - 25 |
ג׳ | 07:00 - 23:00 | 90 - 120 |
ד׳ | 05:00 - 23:00 | 20 - 25 |
ה׳ | 05:00 - 23:00 | 20 - 25 |
ו׳ | 05:00 - 15:20 | 20 - 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל19 (מ אולם ספורט/שכנות חיילים אלח'רוב), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 19 (אבו סנאן←ירכא) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 19
תעריף הנסיעה ב19 (אבו סנאן←ירכא) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
19 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 19 היא אולם ספורט/שכנות חיילים אלח'רוב והתחנה האחרונה היא צפון מזרח ירכא.
קו 19 (אבו סנאן←ירכא) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 19. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 19.
מעקב אחר קו האוטובוס 19 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 19 (אבו סנאן←ירכא) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 19 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 19 ב-ישראל
19 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 367 - הרב קוק/ז'בוטינסקי-מעלות תרשיחא<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-11/ לוח זמנים
- 61 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->אבו סנאן סולטאן באשא ד-אבו סנאן-1#/ לוח זמנים
- 16 - בית ג'ן 1-בית ג'ן<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 67 - שוק-ביענה<->מרכז טניס-סאג'ור-2א/ לוח זמנים
- 17 - קרן היסוד-צפת<->קרן היסוד-צפת-3#/ לוח זמנים
- 360 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 294 - מסעף מעלות צפון-מעלות תרשיחא<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-11
- 52 - אל ג'רביה ז-פקיעין<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-2ב/ לוח זמנים
- 988 - אדוריים/רמות דוד-קרית גת<->ישיבת שפתי צדיק/שלב ג-חצור הגלילית-1#/ לוח זמנים
- 82 - בית ספר בירב-צפת<->צומת צפת-ביריה-2#/ לוח זמנים
- 168 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אל קודס/בנק הפועלים-טמרה-1ח/ לוח זמנים
- 989 - הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - צומת דיר חנא-דייר חנא<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2זחיפה ↔ דייר חנא/ לוח זמנים
- 64 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->טרומפלדור/י''ד ליל הגשרים-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 68 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->דייר חנא ו'/כביש ראשי-דייר חנא-12/ לוח זמנים
- 50 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->מקאם נבי סבלאן-חורפיש-1#/ לוח זמנים
- 42 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->אשבל-אשבל-1#כרמיאל ↔ אשבל/ לוח זמנים
- 20 - מגרש טניס ירכא-ירכא<->מסעף אזור תעשיה-ג'וליס-2#/ לוח זמנים
- 306 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אחמד חוסין עלאם/אל בוסתאן-כפר מנדא-2#/ לוח זמנים
- 20 - מחנה מישר-מרום הגליל<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים