קו 2
המכללה האקדמית גליל מערבי/דרך המכללה←שלום הגליל/הרב רייפמן
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 2 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 2 (המכללה האקדמית גליל מערבי/דרך המכללה←שלום הגליל/הרב רייפמן) יש 35 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהמכללה האקדמית גליל מערבי/דרך המכללה ומסתיים בשלום הגליל/הרב רייפמן.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 2 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: המכללה האקדמית גליל מערבי/דרך המכללה←שלום הגליל/הרב רייפמן (35 תחנות)
המכללה האקדמית גליל מערבי/דרך המכללה
כביש 8510/המכללה האקדמאית גליל מערבי
אריק איינשטיין/דרך השלום
אריק איינשטיין
מסעף יד נתן
עוזי חיטמן/אהוד מנור
חיים משה שפירא/דוכיפת
חיים משה שפירא/הכרם
חיים משה שפירא/הברוש
חיים משה שפירא/אבות ובנים
הרב הרצוג/הרצל
העצמאות/גיבורי סיני
העצמאות/יהושפט
יהושפט/מרדכי אנילביץ'
דוד פנקס/יהושפט
דרך הארבעה/דרך המלאכה
ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה
ת. רכבת עכו/הרצל
ת. רכבת עכו
מסעף מוסד אחווה
אריה דושניצקי/מוסד אחווה
אריה דושניצקי/יהודה בורלא
קרית חינוך/בורלא
א.ד. גורדון/בבל
בבל/קדושי השואה
הדס/יפה נוף
אברהם בן שושן/הדס
אברהם בן שושן/הנדיב
העלייה/יהודה הלוי
רמח''ל/שביל הרותם
גני ילדים/גרשון
יוסף גרשון/פסח פרלמן
מרכז מסחרי/גרשון
אברהם בן שושן/יוסף גרשון
שלום הגליל/הרב רייפמן
שאלות ותשובות לגבי קו 2
מתי מתחיל לפעול קו 2?
קו 2 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 2 מפסיק לעבוד?
קו 2 מפסיק לפעול ב-16:20 בשישי
מתי מגיע קו 2?
כדי לראות מתי קו המכללה האקדמית גליל מערבי/דרך המכללה←שלום הגליל/הרב רייפמן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו המכללה האקדמית גליל מערבי/דרך המכללה←שלום הגליל/הרב רייפמן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 2 (המכללה האקדמית גליל מערבי/דרך המכללה←שלום הגליל/הרב רייפמן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס המכללה האקדמית גליל מערבי/דרך המכללה←שלום הגליל/הרב רייפמן (המכללה האקדמית גליל מערבי/דרך המכללה←שלום הגליל/הרב רייפמן) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 2 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 2 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 2 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 2 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 2 של נתיב אקספרס (Nateev Express) - המכללה האקדמית גליל מערבי/דרך המכללה←שלום הגליל/הרב רייפמן
לוח זמנים של קו 2
קו 2 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:30 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 23:00 | 12 - 15 |
ב׳ | 05:30 - 23:30 | 12 - 20 |
ג׳ | 07:00 - 23:00 | 30 - 60 |
ד׳ | 05:30 - 23:00 | 12 - 15 |
ה׳ | 05:30 - 23:00 | 12 - 15 |
ו׳ | 05:30 - 16:20 | 12 - 20 |
ש׳ | 20:20 - 23:45 | 25 - 30 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל2 (מ המכללה האקדמית גליל מערבי/דרך המכללה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 2 (המכללה האקדמית גליל מערבי/דרך המכללה←שלום הגליל/הרב רייפמן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 2
תעריף הנסיעה ב2 (המכללה האקדמית גליל מערבי/דרך המכללה←שלום הגליל/הרב רייפמן) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
2 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 2 היא המכללה האקדמית גליל מערבי/דרך המכללה והתחנה האחרונה היא שלום הגליל/הרב רייפמן.
קו 2 (המכללה האקדמית גליל מערבי/דרך המכללה←שלום הגליל/הרב רייפמן) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 2. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 2.
מעקב אחר קו האוטובוס 2 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 2 (המכללה האקדמית גליל מערבי/דרך המכללה←שלום הגליל/הרב רייפמן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 2 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 2 ב-ישראל
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 168 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אל קודס/בנק הפועלים-טמרה-1ח/ לוח זמנים
- 992 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 70 - הסחלב/קהילת יהדות צרפת-מעלות תרשיחא<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 2 - שוק/ז'בוטינסקי-צפת<->שוק/ז'בוטינסקי-צפת-3#
- 511 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-17/ לוח זמנים
- 63 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->אלסנינה/מרכז-טובא זנגריה-1#/ לוח זמנים
- 978 - דרך אהרון/דרך שרה-זכרון יעקב<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-1א/ לוח זמנים
- 86 - בית ספר מעליא-מעיליא<->מאר אליאס/אל מרג'-פסוטה-21/ לוח זמנים
- 17א - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כיכר אלמעסרה-טמרה-2א/ לוח זמנים
- 360 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 87 - בית ספר ממלכתי ב-צפת<->צומת צפת-ביריה-2#/ לוח זמנים
- 22א - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->נוף הבשן א-צפת-1ב/ לוח זמנים
- 3 - מפעל קדמני-שפרעם<->כביש 742/מחלף שפרעם-שפרעם-1ב/ לוח זמנים
- 35 - כלנית/איריס-מעלות תרשיחא<->ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו-1#/ לוח זמנים
- 86 - בית ספר מקיף תרשיחא-מעלות תרשיחא<->מאר אליאס/אל מרג'-פסוטה-2#/ לוח זמנים
- 40 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->אבירים ב-אבירים-1#/ לוח זמנים
- 36 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->הר חלוץ-חלוץ-1#כרמיאל ↔ חלוץ/ לוח זמנים
- 990 - בית ספר בת מלך/הרב קוק-רכסים<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים
- 109 - שעב/כניסה-שעב<->ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו-1#/ לוח זמנים
- 980 - מסוף אלוף שדה-רמת גן<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1ה/ לוח זמנים