קו 209
ירושלים←מעלה אדומים
אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 209 של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) (מעודכן)
בקו 209 (ירושלים←מעלה אדומים) יש 76 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחניון הלאום ומסתיים בדרך קדם/הניקרה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 209 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←מעלה אדומים (76 תחנות)
חניון הלאום
חניון הלאום/שדרות יצחק רבין
בצלאל/כורזין
בצלאל/טרומפלדור
המלך ג'ורג'/בן יהודה
תחנת רקל''ה יפו מרכז/המלך ג'ורג'
הנביאים/הרב קוק
הנביאים/הע''ח
חיל ההנדסה/נעמי קיס
בר לב/שבטי ישראל
שדרות בר לב/זקס
תחנת רקל''ה שמעון הצדיק/שדרות בר לב
המטה הארצי/שדרות חיים ברלב
שדרות חיים ברלב/שדרות האוניברסיטה העברית
ההגנה/אצ''ל
מרכז מסחרי/ההגנה
האצ''ל/דקר
לח''י/ההתנדבויות
שד' צ'רצ'יל/קציר
הדסה הר הצופים/שד' צ'רצ'יל
האוניברסיטה העברית/שד' צ'רצ'יל
שיירת הר הצופים/מעונות רזניק
יצחק הנדיב/ואדי ג'וז
דרך הר הבית/האשל
דרך הר הבית/דרך צמח השדה
פרי מגדים/חוט השני
פרי מגדים/בת נדיב
פרי מגדים/עת הזמיר
פרי מגדים/בת נדיב
פרי מגדים/אגן הסהר
דרך הר הבית/האשל
דרך הר הבית/דרך צמח השדה
דרך צמח השדה/דרך הר הבית
דרך צמח השדה/האשל
דרך צמח השדה/הצפצפה
דרך צמח השדה/הרותם
דרך צמח השדה/הסוף
דרך צמח השדה/העירית
העירית/האזוב
העירית/הצלף
העירית/הכרכום
העירית/הכרכום
דרך צמח השדה/הצוף
דרך צמח השדה/הרותם
דרך צמח השדה/הצפצפה
דרך צמח השדה/השיקמה
עיריית מעלה אדומים/דרך קדם
קניון אדומים
ספריית בני ציון
אשכול פיס לאומנויות ומדע
דרך מדבר יהודה/השופר
דרך מדבר יהודה/החליל
החליל/הקרן
הכינור/הקרן
הכינור/הצילצל
החצוצרה/הפעמון
מצפה נבו/מבוא הקתרוס
כיכר מצפה נבו
ישיבה תיכונית מדעית
פארק מצפה נבו
מצפה נבו/הגילגל
פארק מצפה נבו
ישיבה תיכונית מדעית
ישיבת הסדר ברכת משה
הגיתית/מצפה נבו
הגיתית/הענבל
הגיתית/הנבל
הגיתית
הגיתית/העוגב
דרך מדבר יהודה/הגיתית
דרך הגיא/דרך מדבר יהודה
פארק מרכזי
דרך הגיא/דרך קדם
תלמוד תורה/דרך קדם
דרך קדם/נופי הסלע
דרך קדם/הניקרה
שאלות ותשובות לגבי קו 209
מתי מתחיל לפעול קו 209?
קו 209 מתחיל לפעול ב-00:30 בראשון, שישי
באיזו שעה קו 209 מפסיק לעבוד?
קו 209 מפסיק לפעול ב-03:30 בשישי
מתי מגיע קו 209?
כדי לראות מתי קו ירושלים←מעלה אדומים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←מעלה אדומים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 209 (ירושלים←מעלה אדומים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←מעלה אדומים (ירושלים←מעלה אדומים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 209 של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 209 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 209 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 209 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 209 של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) - ירושלים←מעלה אדומים
לוח זמנים של קו 209
קו 209 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 00:30 - 03:59
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:30 - 03:59 | 29 - 30 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 00:30 - 03:30 | 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura)
צפה בכל העדכונים ל209 (מ חניון הלאום), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 209 (ירושלים←מעלה אדומים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 209
תעריף הנסיעה ב209 (ירושלים←מעלה אדומים) של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura).
209 (אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura))
התחנה הראשונה של קו 209 היא חניון הלאום והתחנה האחרונה היא דרך קדם/הניקרה.
קו 209 (ירושלים←מעלה אדומים) פועל בראשון, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 209. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 209.
מעקב אחר קו האוטובוס 209 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 209 (ירושלים←מעלה אדומים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 209 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 209 ב-ישראל
209 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) בישראל
- 22 - דרך הר הבית/האשל-מעלה אדומים<->ורד יריחו-ורד יריחו-1#/ לוח זמנים
- 177 - היכל המשפט/שדרות הנשיא השישי-ירושלים<->עירייה-מעלה אדומים-1#/ לוח זמנים
- 158 - היכל המשפט/אבא אבן-ירושלים<->שדרות החוצבים/המגרסות-מבשרת ציון-1#/ לוח זמנים
- 366 - היכל המשפט/אבא אבן-ירושלים<->תקוע ב-תקוע-1#/ לוח זמנים
- 377 - האומן/ברעם-ירושלים<->סובת התאנה-אפרת-1#/ לוח זמנים
- 381 - בית רומנו-הר חברון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 145 - מסוף תל ציון-כוכב יעקב<->שדרות שז''ר/בנייני האומה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 122 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->תלמוד תורה/דרך קדם-מעלה אדומים-1#/ לוח זמנים
- 380 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->מרכז מסחרי/יהושע בן נון-קרית ארבע-1#/ לוח זמנים
- 24 - דרך הר הבית/האשל-מעלה אדומים<->דרך הר הבית/האשל-מעלה אדומים-3#/ לוח זמנים
- 372 - האומן/ברעם-ירושלים<->'כפר עציון ב-כפר עציון-1#/ לוח זמנים
- 159 - תחנת רק''ל יפה נוף-ירושלים<->שורק/שיקמה-מבשרת ציון-1#
- 468 - תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת-ירושלים<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-1#/ לוח זמנים
- 182 - שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות<->נחליאל/ישיבה-נחליאל-14/ לוח זמנים
- 54 - אורן/ברוש-מבשרת ציון<->שכונה י''א א-מבשרת ציון-1#/ לוח זמנים
- 410 - 'כפר עציון ב-כפר עציון<->עירייה-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 55 - שדרות החוצבים/מצפה הבירה-מבשרת ציון<->שמעון סוויסה/חצב-מבשרת ציון-1#
- 165 - תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת-ירושלים<->עירייה-מעלה אדומים-1#/ לוח זמנים
- 23 - דרך הר הבית/האשל-מעלה אדומים<->גבעת המייסדים-מעלה אדומים-1#/ לוח זמנים
- 374 - אצטדיון טדי/א''ס ביתר-ירושלים<->ככר עצי הזית-נוקדים-1#/ לוח זמנים