קו 268
בית אריה←תל אביב-יפו
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 268 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 268 (בית אריה←תל אביב-יפו) יש 58 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהאשל/השקד עופרים ומסתיים בת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה.
לוח הזמנים לקו 268 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב06:20. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 268 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית אריה←תל אביב-יפו (58 תחנות)
האשל/השקד עופרים
הברוש/הרימון
הברוש א
מעלה הזית/הברוש
עופרים/כיכר
לבונה/דבורנית
לבונה/ערבה
לבונה/האלה
לבונה/אשחר
לבונה/מעלה הזית
מעלה הזית/לבונה
פריחת השקד/דולב
פריחת השקד
מעלה הזית א
מעלה הזית ב
מרכז ספורט
לבונה/שדרות ניצנים
מחסום רנתיס
מחנה נחשונים ש''ג
כביש 465
כביש 465/מחנה נחשונים
צומת מחצבות
444/שדרות עמק איילון
שד. עמק איילון/כיכר אגמית
שד. עמק איילון - כיכר יסעור
שד. עמק איילון/כיכר שחף
שדרות עמק איילון/תפן
שד. עמק איילון/האודם
שדרות עמק איילון/חרמון
שד. עמק איילון/רחבת נטיף
שד. עמק איילון/תרשיש
שד. עמק איילון - כיכר אנפה
שד. עמק איילון/מודיעים
צומת שוהם/כביש 453
כפר טרומן
צומת אל על
צומת תעשייה אווירית
צומת בדק
צומת טייסים
אזור תעשייה יהוד/כביש 461
דרך העצמאות / וייצמן
העצמאות / חתוכה
דרך העצמאות/יעקב בר סימנטוב
שדרות מנחם בגין/שדרות משה דיין
צומת יהוד מערב/כביש 461
קניון סביונים/461
כביש 461 / נווה מונוסון
צומת סביון/למערב
דרך לוד / יגאל אלון
מחנה דורי
דרך לוד / צומת רמת פנקס
מחלף מסובים/דרך לוד
דרך הטייסים/ככר הרב פרדס
אורט סינגלובסקי/דרך הטייסים
לה גווארדיה/שער הגיא
לה גוורדיה/יגאל אלון
מחלף לה גווארדייה
ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 268
מתי מתחיל לפעול קו 268?
קו 268 מתחיל לפעול ב-06:20 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 268 מפסיק לעבוד?
קו 268 מפסיק לפעול ב-06:20 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 268?
כדי לראות מתי קו בית אריה←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית אריה←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 268 (בית אריה←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית אריה←תל אביב-יפו (בית אריה←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 268 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 268 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 268 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 268 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 268
קו האוטובוס 268, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:20 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 06:20 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 06:20 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 06:20 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 06:20 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל268 (מ האשל/השקד עופרים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 268 (בית אריה←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 268
תעריף הנסיעה ב268 (בית אריה←תל אביב-יפו) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
268 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 268 היא האשל/השקד עופרים והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה.
קו 268 (בית אריה←תל אביב-יפו) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 268. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 268.
מעקב אחר קו האוטובוס 268 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 268 (בית אריה←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 268 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 268 ב-ישראל
268 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 84 - הגליל/גולן-קרית ביאליק<->דרור /בית ספר אורט אפק-קרית ביאליק-2ו/ לוח זמנים
- 30 - מסוף הר הצופים/בנימין מזר-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 970 - ירמיהו/מנחת יצחק-ירושלים<->תכלת מרדכי/ארגמן-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 2 - הכלניות/הרקפות-רכסים<->בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 19א - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->רכבל/העלייה השנייה-חיפה-2ה/ לוח זמנים
- 201 - יצחק אלחנן/הכובשים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 3 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים-1#/ לוח זמנים
- 85 - חניתה/טרומפלדור-חיפה<->החשמל/הגיבורים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 8 - האירוסים/פרג-רכסים<->הרימונים/האורנים-רכסים-1#/ לוח זמנים
- 6 - איקאה/היוזמה-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 95 - הרצל/שדרות תש''ח-ראשון לציון<->הרב יוסף עזרן/שנהב-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 48א - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->שוק עירוני-דימונה-1פבאר שבע ↔ דימונה/ לוח זמנים
- 784 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->טכניון/הנדסה אזרחית-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 14 - חסן שוקרי/הנביאים-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-3ע/ לוח זמנים
- 910 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 86 - הרצוג/ויצמן-רחובות<->עוקשי/לוי אשכול-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 85 - שדרות הקיבוצים/הרצל-רחובות<->גורדון/הרצל-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 30 - מעלות דוד/סביון-רכסים<->חנקין/סוקולוב-קרית אתא-2#/ לוח זמנים
- 8א - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#
- 97 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->דוכיפת/חוחית-כרמיאל-1#/ לוח זמנים