קו 4
יוסי בנאי/יונה וולך←ת. מרכזית רמלה/הורדה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 4 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 4 (יוסי בנאי/יונה וולך←ת. מרכזית רמלה/הורדה) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל ביוסי בנאי/יונה וולך ומסתיים בת. מרכזית רמלה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 4 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: יוסי בנאי/יונה וולך←ת. מרכזית רמלה/הורדה (29 תחנות)
יוסי בנאי/יונה וולך
שושנה דמארי/אהוד מנור
אהוד מנור/חיטמן
עוזי חיטמן/חנוך לוין
עוזי חיטמן/דליה רביקוביץ
עוזי חיטמן/שושנה דמארי
קופת חולים כללית/ביאליק
ביאליק/חניתה
שמשון הגיבור/המסגד
קניון עזריאלי רמלה/דוד רזיאל
רזיאל/זכריה
א.ס לוי/סעדיה מרדכי
בי''ס הראל/בן גוריון
מרכז מסחרי/בן גוריון
בן גוריון/שטיין
בן צבי/מבצע משה
בן צבי/שבזי
בן צבי/צה''ל
צה''ל/בן צבי
יוספטל/צה''ל
מרכז מסחרי/יוספטל
בר אילן/שבזי
בר אילן/אברהם הילל
ויצמן/בר אילן
עירייה/ויצמן
שדרות הרצל/דני מס
שדרות הרצל/שפירא
שוק עירוני/שדרות הרצל
ת. מרכזית רמלה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 4
מתי מתחיל לפעול קו 4?
קו 4 מתחיל לפעול ב-13:10 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 4 מפסיק לעבוד?
קו 4 מפסיק לפעול ב-13:10 בשישי
מתי מגיע קו 4?
כדי לראות מתי קו יוסי בנאי/יונה וולך←ת. מרכזית רמלה/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו יוסי בנאי/יונה וולך←ת. מרכזית רמלה/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 4 (יוסי בנאי/יונה וולך←ת. מרכזית רמלה/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס יוסי בנאי/יונה וולך←ת. מרכזית רמלה/הורדה (יוסי בנאי/יונה וולך←ת. מרכזית רמלה/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 4 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 4 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 4 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 4 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 4
קו 4 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 13:10 - 15:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 13:10 - 15:10 | 60 |
ב׳ | 13:10 - 15:10 | 60 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 13:10 - 15:10 | 60 |
ה׳ | 13:10 - 15:10 | 60 |
ו׳ | 13:10 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל4 (מ יוסי בנאי/יונה וולך), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 4 (יוסי בנאי/יונה וולך←ת. מרכזית רמלה/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 4
תעריף הנסיעה ב4 (יוסי בנאי/יונה וולך←ת. מרכזית רמלה/הורדה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
4 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 4 היא יוסי בנאי/יונה וולך והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית רמלה/הורדה.
קו 4 (יוסי בנאי/יונה וולך←ת. מרכזית רמלה/הורדה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 4. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 4.
מעקב אחר קו האוטובוס 4 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 4 (יוסי בנאי/יונה וולך←ת. מרכזית רמלה/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 4 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 4 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 693 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 884 - שדרות יחד שבטי ישראל/הרב אלישיב-לוד<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 233 - באקה/כניסה צפונית-באקה אל ע'רביה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 177 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה-1#/ לוח זמנים
- 62 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->תחנה לבריאות משפחה-מעלה עירון-10/ לוח זמנים
- 777 - מסוף ג'ת-ג'ת<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 15 - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->פוריידיס 14-פוריידיס-20/ לוח זמנים
- 241 - שיבת ציון/טללים-ירושלים<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 150 - דוד המלך/שלמה המלך-לוד<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-21/ לוח זמנים
- 85 - שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם<->מכבים/הזוהר-שוהם-20/ לוח זמנים
- 11 - שדרות הדקלים/562-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20/ לוח זמנים
- 56 - דם המכבים/צאלון-מודיעין מכבים רעות<->חניון דרומי/הורדה-מודיעין מכבים רעות-11/ לוח זמנים
- 91 - נהר הירדן/מעלה גדעון-מודיעין מכבים רעות<->תיכון רעות מכבים-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 240 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20
- 626 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->דרך הלורד\אבני-תל מונד-20/ לוח זמנים
- 58 - חפץ חיים/אבני נזר-מודיעין עילית<->נתיבות המשפט-מודיעין עילית-11/ לוח זמנים
- 17 - דרך הלורד\אבני-תל מונד<->ההדרים צורן/השיקמה צורן-קדימה צורן-20/ לוח זמנים
- 60 - ת. רכבת פאתי מודיעין-מודיעין מכבים רעות<->שדרות הרכס/היער-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 895 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->שדרות האמוראים/רבינא-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 580 - מושב מירון-מירון<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-21