קו 40 - בהזמנה מראש
חזון←כרמיאל
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 40 - בהזמנה מראש של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 40 - בהזמנה מראש (חזון←כרמיאל) יש 35 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחזון ומסתיים בת. רכבת כרמיאל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 40 - בהזמנה מראש כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חזון←כרמיאל (35 תחנות)
חזון
מחווה אלון
מסעף כפר חנניה
כפר חנניה 2
כפר חנניה 1
כפר חנניה ב
כפר חנניה ג
כפר חנניה 3
הרימון/השיקמה
הרימון/הגפן
הרימון/הזית
צומת חנניה
צומת שש/חלפתא
צומת חנניה צומת שבע
צומת עין אל אסד
עין אל אסד/כניסה
עין אל אסד א
עין אל אסד ב
עין אל אסד ג
עין אל אסד ד
עין אל אסד/יציאה
מסעף עין אל אסד
צומת שבע
מסעף מורן
מורן מרכז
מורן 3
צומת מורן
צומת ראמה
צומת ראמה מערב
מסעף שזור
החרושת/מעלה כמון
החרושת/העסקים
החרושת/היוצרים
החרושת/העמק
ת. רכבת כרמיאל
שאלות ותשובות לגבי קו 40 - בהזמנה מראש
מתי מתחיל לפעול קו 40 - בהזמנה מראש?
קו 40 - בהזמנה מראש מתחיל לפעול ב-05:35 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 40 - בהזמנה מראש מפסיק לעבוד?
קו 40 - בהזמנה מראש מפסיק לפעול ב-15:10 בשישי
מתי מגיע קו 40 - בהזמנה מראש?
כדי לראות מתי קו חזון←כרמיאל האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חזון←כרמיאל הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 40 - בהזמנה מראש (חזון←כרמיאל)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חזון←כרמיאל (חזון←כרמיאל) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 40 - בהזמנה מראש של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 40 - בהזמנה מראש עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 40 - בהזמנה מראש לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 40 - בהזמנה מראש הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 40 - בהזמנה מראש
קו 40 - בהזמנה מראש פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 05:35 - 21:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:35 - 21:45 | 80 - 200 |
ב׳ | 05:35 - 21:45 | 80 - 200 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:35 - 21:45 | 80 - 200 |
ה׳ | 05:35 - 21:45 | 80 - 200 |
ו׳ | 07:20 - 15:10 | 180 - 290 |
ש׳ | 19:40 - 21:30 | 110 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל40 - בהזמנה מראש (מ חזון), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 40 - בהזמנה מראש (חזון←כרמיאל) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 40 - בהזמנה מראש
תעריף הנסיעה ב40 - בהזמנה מראש (חזון←כרמיאל) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
40 - בהזמנה מראש (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 40 - בהזמנה מראש היא חזון והתחנה האחרונה היא ת. רכבת כרמיאל.
קו 40 - בהזמנה מראש (חזון←כרמיאל) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 40 - בהזמנה מראש. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 40 - בהזמנה מראש.
מעקב אחר קו האוטובוס 40 - בהזמנה מראש בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 40 - בהזמנה מראש (חזון←כרמיאל) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 40 - בהזמנה מראש או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 40 - בהזמנה מראש ב-ישראל
40 - בהזמנה מראש - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 87 - הר וגיא/שבעת המינים-צפת<->בית ספר ממלכתי ב-צפת-11/ לוח זמנים
- 157 - יוסף לוי /חרושת-קרית ביאליק<->בנק מרכנתיל-כאבול-1#/ לוח זמנים
- 984 - טעם הצבי/שלב א-חצור הגלילית<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-2א/ לוח זמנים
- 3 - הר מירון/החלוץ-נהריה<->קניון נהריה-נהריה-1ב/ לוח זמנים
- 92 - געתון/מירון-כפר ורדים<->בית ספר כפר ורדים-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 5 - קניון נהריה-נהריה<->קניון נהריה-נהריה-3ב/ לוח זמנים
- 16 - שדרות ששת הימים/כליל הכורש-נהריה<->ביג נהריה-רגבה-2ב/ לוח זמנים
- 322 - כיכר גיתה-גיתה<->נשיאי ישראל/אורט בראודה-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 17 - קרן היסוד-צפת<->קרן היסוד-צפת-3#/ לוח זמנים
- 82 - שד. ירושלים/החשמונאים-מעלות תרשיחא<->עירייה-מעלות תרשיחא-1#/ לוח זמנים
- 86 - בית ספר מעליא-מעיליא<->מאר אליאס/אל מרג'-פסוטה-21/ לוח זמנים
- 989 - הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 54 - מסעף גוליס/מרכז מזון ירכא-ירכא<->חיילים משוחררים טז-פקיעין-1#/ לוח זמנים
- 75 - מתת מרכז-מתת<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 12א - דוד אלעזר/לח''י-צפת<->הגליל/נוף טליה-צפת-1ב/ לוח זמנים
- 305 - בית העם-אבו סנאן<->בר לב 2-תעשיון בר לב-1ב/ לוח זמנים
- 67 - מרכז טניס-סאג'ור<->קופת חולים כללית-דייר אל אסד-1א/ לוח זמנים
- 360 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 364 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים