קו 41 - בהזמנה מראש
יעד←כרמיאל
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 41 - בהזמנה מראש של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 41 - בהזמנה מראש (יעד←כרמיאל) יש 21 תחנות. מסלול הקו מתחיל ביעד ומסתיים בת. רכבת כרמיאל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 41 - בהזמנה מראש כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: יעד←כרמיאל (21 תחנות)
יעד
צומת מושב יעד
עצמון
דרך דרור/סנונית
משגב בריכה
רקפת מרכז
מועצה אזורית משגב
צומת מישגב
צומת אשבל
שורשים
צומת שורשים
נשיאי ישראל/אורט בראודה
נשיאי ישראל/דרך השלום
שדרות נשיאי ישראל/יקב
נשיאי ישראל/מורד הגיא
קניון לב כרמיאל/נשיאי ישראל
קופת חולים/נשיאי ישראל
נשיאי ישראל/חבצלת
נשיאי ישראל/איריס
נשיאי ישראל/פארק אופירה
ת. רכבת כרמיאל
שאלות ותשובות לגבי קו 41 - בהזמנה מראש
מתי מתחיל לפעול קו 41 - בהזמנה מראש?
קו 41 - בהזמנה מראש מתחיל לפעול ב-06:10 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 41 - בהזמנה מראש מפסיק לעבוד?
קו 41 - בהזמנה מראש מפסיק לפעול ב-11:20 בשישי
מתי מגיע קו 41 - בהזמנה מראש?
כדי לראות מתי קו יעד←כרמיאל האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו יעד←כרמיאל הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 41 - בהזמנה מראש (יעד←כרמיאל)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס יעד←כרמיאל (יעד←כרמיאל) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 41 - בהזמנה מראש של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 41 - בהזמנה מראש עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 41 - בהזמנה מראש לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 41 - בהזמנה מראש הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 41 - בהזמנה מראש
קו 41 - בהזמנה מראש פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 06:10 - 21:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:10 - 21:40 | 30 - 200 |
ב׳ | 06:10 - 21:40 | 30 - 200 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:10 - 21:40 | 30 - 200 |
ה׳ | 06:10 - 21:40 | 30 - 200 |
ו׳ | 06:40 - 11:20 | 40 - 120 |
ש׳ | 21:05 - 22:00 | 55 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל41 - בהזמנה מראש (מ יעד), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 41 - בהזמנה מראש (יעד←כרמיאל) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 41 - בהזמנה מראש
תעריף הנסיעה ב41 - בהזמנה מראש (יעד←כרמיאל) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
41 - בהזמנה מראש (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 41 - בהזמנה מראש היא יעד והתחנה האחרונה היא ת. רכבת כרמיאל.
קו 41 - בהזמנה מראש (יעד←כרמיאל) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 41 - בהזמנה מראש. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 41 - בהזמנה מראש.
מעקב אחר קו האוטובוס 41 - בהזמנה מראש בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 41 - בהזמנה מראש (יעד←כרמיאל) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 41 - בהזמנה מראש או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 41 - בהזמנה מראש ב-ישראל
41 - בהזמנה מראש - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 38 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->מכמנים כיכר-מכמנים-1#מכמנים ↔ כרמיאל/ לוח זמנים
- 967 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 991 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים
- 361 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1זחיפה ↔ צפת/ לוח זמנים
- 45 - כיכר-כיסרא סומיע<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 173 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->בית עלמין-אעבלין-1#/ לוח זמנים
- 989 - הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 94 - בית ספר מאר אליאס-אעבלין<->בית מרקחת-כאבול-1#/ לוח זמנים
- 64 - מועדון פיס-ג'יש<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 18 - ביג נהריה-רגבה<->שדרות ששת הימים/כליל הכורש-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 984 - מסוף אלוף שדה-רמת גן<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 5 - חיים משה שפירא/דוכיפת-עכו<->שלום הגליל/הרב רייפמן-עכו-2ב/ לוח זמנים
- 109 - שעב/כניסה-שעב<->ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו-1#/ לוח זמנים
- 61 - סחלב/הרצל-נהריה<->טרומפלדור/י''ד ליל הגשרים-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 990 - בית ספר בת מלך/הרב קוק-רכסים<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים
- 30 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->נס עמים/מרכז-נס עמים-1#/ לוח זמנים
- 17א - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כיכר אלמעסרה-טמרה-2א/ לוח זמנים
- 5 - קניון נהריה-נהריה<->קניון נהריה-נהריה-3ב/ לוח זמנים
- 10 - מקאם נבי סבלאן-חורפיש<->מקאם נבי סבלאן-חורפיש-3#/ לוח זמנים
- 23א - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-1#/ לוח זמנים