קו 57
טבריה←קצרין
מועצה אזורית גולן (Golan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 57 של מועצה אזורית גולן (Golan) (מעודכן)
בקו 57 (טבריה←קצרין) יש 54 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית טבריה/רציפים ומסתיים בקניון לב קצרין.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 57 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: טבריה←קצרין (54 תחנות)
ת. מרכזית טבריה/רציפים
הגליל/הקישון
חוף גיא
חוף גנים
חמי טבריה
חוף שיקמים
חוף צינברי
מושבת כנרת
אחוזת אוהלו
בית ספר אזורי בית ירח
'דגניה א
'דגניה ב
מועצה אזורית עמק הירדן
חוף צמח
מכללה איזורית עמק הירדן
מסעף מעגן
צומת מעגן
מסעף תל קציר
מסעף האון
מסעף האון
חניון עין גב
צומת עין גב
חוף סוסיתא לצפון
חוף גופרה
חוף לבנון
צומת כורסי
צומת צאלון
מסעף חוף גולן
מסעף רמות
צומת מעלה גמלא
צומת יהודיה
חניון יהודיה/87
צומת קצביה
מסעף אזור תעשייה
פארק קצרין
מכללת אוהלו
דרך החרמון/זויתן
שיאון/טיילת נווה
גילבון/משעול סלעית
גילבון/תדהר
זוויתן/טיילת נווה
זוויתן/טיילת גמלא
המשושים/הדס
המשושים/פעמונית
שיאון/טיילת אפק
שיאון/סער
סער/צמח
סער/מירון
סוסיתא/טיילת בתרא
יהודיה/יודפת
זוויתן/יהודיה
זוויתן/טיילת אפק
דליות/איה
קניון לב קצרין
שאלות ותשובות לגבי קו 57
מתי מתחיל לפעול קו 57?
קו 57 מתחיל לפעול ב-07:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 57 מפסיק לעבוד?
קו 57 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 57?
כדי לראות מתי קו טבריה←קצרין האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טבריה←קצרין הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 57 (טבריה←קצרין)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טבריה←קצרין (טבריה←קצרין) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 57 של מועצה אזורית גולן (Golan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 57 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 57 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 57 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 57
קו 57 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 07:30 - 20:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:30 - 20:00 | 45 - 225 |
ב׳ | 07:30 - 20:00 | 45 - 225 |
ג׳ | 07:30 - 20:00 | 45 - 225 |
ד׳ | 07:30 - 20:00 | 45 - 225 |
ה׳ | 07:30 - 20:00 | 45 - 225 |
ו׳ | 07:30 - 16:30 | 80 - 190 |
ש׳ | 22:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס מועצה אזורית גולן (Golan)
צפה בכל העדכונים ל57 (מ ת. מרכזית טבריה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 57 (טבריה←קצרין) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מועצה אזורית גולן (Golan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 57
תעריף הנסיעה ב57 (טבריה←קצרין) של מועצה אזורית גולן (Golan) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מועצה אזורית גולן (Golan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מועצה אזורית גולן (Golan).
57 (מועצה אזורית גולן (Golan))
התחנה הראשונה של קו 57 היא ת. מרכזית טבריה/רציפים והתחנה האחרונה היא קניון לב קצרין.
קו 57 (טבריה←קצרין) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מועצה אזורית גולן (Golan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 57. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 57.
מעקב אחר קו האוטובוס 57 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 57 (טבריה←קצרין) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 57 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מועצה אזורית גולן (Golan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מועצה אזורית גולן (Golan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מועצה אזורית גולן (Golan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 57 ב-ישראל
57 - כיוונים חלופיים
קווי מועצה אזורית גולן (Golan) בישראל
- 558 - כביש 989/כביש 98-מג'דל שמס<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-10/ לוח זמנים
- 51 - רמת מגשימים מרכז-רמת מגשימים<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 53 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->יקבי רמת הגולן-קצרין-20/ לוח זמנים
- 24 - אזור תעשייה בני יהודה-אלי עד<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 41 - אלמגור מרכז-אלמגור<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-10/ לוח זמנים
- 16 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->צומת כורסי-גולן-10/ לוח זמנים
- 69 - עין קיניא/כניסה צפונית-עין קנייא<->מג'דל/מרכז מזון-מג'דל שמס-10/ לוח זמנים
- 58 - גשר הידידות/כניסה-עין קנייא<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-13/ לוח זמנים
- 85 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->מיצר-מיצר-11/ לוח זמנים
- 85 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->גבעת יואב א'-גבעת יואב-10/ לוח זמנים
- 15 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->אלוני הבשן/מרכז-אלוני הבשן-12/ לוח זמנים
- 147 - בית חולים פוריה-בית חולים פורייה<->קניון לב קצרין-קצרין-21/ לוח זמנים
- 258 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->כביש 989/כביש 98-מג'דל שמס-21/ לוח זמנים
- 68 - בית ספר תיכון/בוקעתא-בוקעתא<->מג'דל/מרכז מזון-מג'דל שמס-10/ לוח זמנים
- 97 - גשר הידידות/כניסה-עין קנייא<->מכללת אוהלו-קצרין-20/ לוח זמנים
- 111 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->בני יהודה מרכז-בני יהודה-21/ לוח זמנים
- 95 - אל רום-אל רום<->המסגר/הזגג-חצור הגלילית-10/ לוח זמנים
- 103 - שיאון/טיילת נווה-קצרין<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-10/ לוח זמנים
- 89 - נוב-נוב<->שיאון/טיילת נווה-קצרין-20/ לוח זמנים
- 68 - בית ספר תיכון/בוקעתא-בוקעתא<->גשר הידידות/יציאה-עין קנייא-11/ לוח זמנים