קו 67א
חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 67א של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 67א (חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס) יש 34 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחזון איש/מסוף רמת שלמה ומסתיים במסוף הר נוף/בית הדפוס.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 67א כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס (34 תחנות)
חזון איש/מסוף רמת שלמה
אגרות משה/חזון איש
אגרות משה/כהנמן
אגרות משה/הרב עוזי קלכהיים
מאיר חדש/אגרות משה
מאיר חדש/חזון איש
ברכת אברהם
קהילות יעקב
דרוק/קהילות יעקב
דרוק/פתאל
רבי שלמה זלמן דרוק/הרב בצלאל זולטי
הרב בצלאל זולטי/רבי שלמה זלמן דרוק
הרב בצלאל זולטי
הרב בצלאל זולטי/חזון איש
חזון אי''ש/הרב בצלאל זולטי
חזון איש/האדמור מלובאויטש
האדמור מלובאויטש/חזון איש
האדמור מלובאויטש/לפיאן
האדמור מלובאויטש/דרוק
רבי שלמה זלמן דרוק
יגאל ידין/דרוק
צומת רמות/גולדה
גבעת שאול/כתב סופר
גבעת שאול/הרב אהרון קוטלר
רבי ישראל נג'ארה/גבעת שאול
רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל
אנג'ל/כנפי נשרים
בית הדפוס/פרבשטיין
בית השנהב/בית הדפוס
מגדל דונה/בית הדפוס
מרכז ספיר/בית הדפוס
בית הדפוס/בקי
מסוף הר נוף/כנפי נשרים
מסוף הר נוף/בית הדפוס
שאלות ותשובות לגבי קו 67א
מתי מתחיל לפעול קו 67א?
קו 67א מתחיל לפעול ב-07:23 בראשון, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 67א מפסיק לעבוד?
קו 67א מפסיק לפעול ב-17:15 בשישי
מתי מגיע קו 67א?
כדי לראות מתי קו חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 67א (חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס (חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 67א של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 67א עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 67א לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 67א הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 67א
קו האוטובוס 67א, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:23 - 21:55
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:23 - 21:55 | 6 |
ב׳ | 07:30 - 21:55 | 43 |
ג׳ | 07:23 - 21:55 | 6 |
ד׳ | 07:23 - 21:55 | 6 |
ה׳ | 07:23 - 21:55 | 6 |
ו׳ | 07:25 - 17:15 | 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל67א (מ חזון איש/מסוף רמת שלמה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 67א (חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 67א
תעריף הנסיעה ב67א (חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
67א (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 67א היא חזון איש/מסוף רמת שלמה והתחנה האחרונה היא מסוף הר נוף/בית הדפוס.
קו 67א (חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 67א. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 67א.
מעקב אחר קו האוטובוס 67א בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 67א (חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 67א או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 67א ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 85א - דרור /בית ספר אורט אפק-קרית ביאליק<->בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק-2א/ לוח זמנים
- 852 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור-1#/ לוח זמנים
- 487 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->קיבוץ עין גדי/חדר אוכל-עין גדי-3ם/ לוח זמנים
- 205 - ת. רכבת חיפה מרכז-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 72 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#
- 92א - בית ספר יצחק נבון-קרית מוצקין<->שדרות גושן/דבורה-קרית מוצקין-1ד/ לוח זמנים
- 30 - נמל תעופה רמון/רציפים-אילת<->מעבר גבול טאבה-אילת-2#/ לוח זמנים
- 4 - מרינוב/גלרנטר-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 826 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->דליה/כליל החורש-נוף הגליל-19/ לוח זמנים
- 903 - שרי ישראל/יפו-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 11 - מרכז ביג/הסתת-אילת<->בית אלמוג/המלאכה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 704 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-1ז/ לוח זמנים
- 912 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-3#/ לוח זמנים
- 296 - מנחם בגין/מחסן חברת חשמל-בית דגן<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 392 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-27אילת ↔ באר שבע/ לוח זמנים
- 6א - שוק הפשפשים/קיבוץ גלויות-חיפה<->דרך סטלה מאריס/הבישוף חג'אר-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 554 - ירמיהו/הצבי-ירושלים<->מלון יפה נוף-ערד-3ז/ לוח זמנים
- 19 - צומת פת/גולומב-ירושלים<->כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים-2ד/ לוח זמנים
- 792 - המגינים/עין דור-חיפה<->מרכז רפואי-ערערה-2#/ לוח זמנים
- 500 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים