קו 72
חיפה←כפר חסידים א'
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 72 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 72 (חיפה←כפר חסידים א') יש 35 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני ומסתיים בגיבורי התהילה/בית קמה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 72 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←כפר חסידים א' (35 תחנות)
ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני
ביג שער העיר
פורטק
נשר מרכז קניות
ספורטק
עמק הכרמל
נשר מרכז העיר
אצטדיון נשר
קאנטרי קלאב ספייס
מחלף יגור
צומת כפר חסידים/כביש 762
מסעף כפר חסידים
מסעף רכסים/הרקפות
מעון נווה רם/הרקפות
הכלניות/הרקפות
הכלניות/מדרשים
הכלניות/בני תורה
הכלניות/בני תורה
הנרקיסים
הנרקיסים/הורדים
הורדים/האירוסים
הורדים/הכלניות
הרקפות/הכלניות
הרקפות/הרמונים
הרקפות/דרך שרה
בית ספר אוהל שרה/הרקפות
הרקפות/חצב סובה
הרקפות/מתנס
הרימונים/האלונים
הרימונים/האורנים
מועצה מקומית/הרימונים
גן ציבורי/הגפן
הגפן/האלונים
גיבורי התהילה/עבודת ישראל
גיבורי התהילה/בית קמה
שאלות ותשובות לגבי קו 72
מתי מתחיל לפעול קו 72?
קו 72 מתחיל לפעול ב-06:40 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 72 מפסיק לעבוד?
קו 72 מפסיק לפעול ב-13:10 בשישי
מתי מגיע קו 72?
כדי לראות מתי קו חיפה←כפר חסידים א' האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←כפר חסידים א' הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 72 (חיפה←כפר חסידים א')?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←כפר חסידים א' (חיפה←כפר חסידים א') הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 72 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 72 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 72 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 72 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 72
קו 72 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:40 - 18:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:40 - 18:45 | 13 - 32 |
ב׳ | 06:40 - 15:45 | 18 - 32 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:40 - 18:45 | 13 - 32 |
ה׳ | 06:40 - 18:45 | 13 - 32 |
ו׳ | 06:50 - 13:10 | 30 - 40 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל72 (מ ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 72 (חיפה←כפר חסידים א') ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 72
תעריף הנסיעה ב72 (חיפה←כפר חסידים א') של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
72 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 72 היא ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני והתחנה האחרונה היא גיבורי התהילה/בית קמה.
קו 72 (חיפה←כפר חסידים א') פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 72. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 72.
מעקב אחר קו האוטובוס 72 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 72 (חיפה←כפר חסידים א') על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 72 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 72 ב-ישראל
72 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 55 - רוזנטל/כנפי נשרים-ירושלים<->מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 82א - בבא סאלי/בית אבות שירלי-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1א/ לוח זמנים
- 71 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->השיטה/החרוב-נשר-1#/ לוח זמנים
- 14 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->יהודה איתין/דרך יגאל ידין-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 27 - יהלום/גרנט-אבן ספיר<->מכון שרת/הדסה עין כרם-ירושלים-39/ לוח זמנים
- 53 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 37א - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->בית ספר אורט-דאלית אל כרמל-1ח/ לוח זמנים
- 95 - הרצל/שדרות תש''ח-ראשון לציון<->הרב יוסף עזרן/שנהב-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 480 - הרב פרדס/מאיר בלבן-ירושלים<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-33/ לוח זמנים
- 95 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->קניון לב כרמיאל/נשיאי ישראל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 15 - חניון אגד-רחובות<->חניון אגד-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 27 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->התאנה/הגפן-יציץ-1#/ לוח זמנים
- 18 - חונים נוסעים ראשון לציון/יוסף טומי לפיד-ראשון לציון<->כביש 412/שדרות מנחם בגין-בית דגן-19/ לוח זמנים
- 391 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-2םאילת ↔ אשדוד/ לוח זמנים
- 793 - הגפן/הפרסים-חיפה<->אבטין שכונה דרומית-אבטין-1#/ לוח זמנים
- 967 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-3#/ לוח זמנים
- 460 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->כיכר המעפיל-קרית גת-3#/ לוח זמנים
- 4 - דוד לנדא/סלוביס-נס ציונה<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 22א - מינץ/הרצוג-קרית אתא<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-2א/ לוח זמנים
- 85א - ליאון בלום-חיפה<->המלך שאול/המלך דוד-חיפה-1#/ לוח זמנים