806 Γραμμή
Σχιστο - Καραβας - Στ. Κορυδαλλος
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 806 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Το 806 λεωφορείο (Σχιστο - Καραβας - Στ. Κορυδαλλος) είναι μια κυκλική γραμμή με 63 στάσεις που αναχωρούν από τον σταθμό Αφετηρια 806,807,809,810,814 (Σχιστο).
Επιλέξτε 806 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Σχιστο - Καραβας - Στ. Κορυδαλλος (63 στάσεις)
Αφετηρια 806,807,809,810,814 (Σχιστο)
Δεη
Ταβερνα
Αγ. Νικολαος
Μποτσαρη
25ης Μαρτιου
Σχολεια
Επαμεινωνδα
Μενελαου
Γκαραζ Δημου
Ιωαννινων
Βαρναλη
Λενορμαν
Γαζιας
Στροφη
Δαφνης
Κρανιωτακη
Ρεθυμνης
Βαλαωριτου
Κ. Βαρναλη
Νοταρα
Φυλακες
Καναρια
Μ.Ασιας (Προς Κορυδαλλος - Νικαια)
Λευκωσιας (Προς Κορυδαλλος - Νικαια)
Θηρας (Προς Σχιστο Κορυδαλλου)
Αγ. Στυλιανος (Προς Σχιστο Κορυδαλλου)
Φουρνος
Παπαδιαμαντη
Ατταλεια
Ριο - Rio
Παπακυριαζη
Τσαλδαρη
Πλ. Ελευθεριας
Στ. Κορυδαλλος
Ακροπολ
Αγ. Αρτεμιος
Ταξιαρχης
Αγ. Νικολαου
Αιγαιου
Καπη
Ηπειρου
Μ.Ασιας (Προς Σχιστο Κορυδαλλου)
Λευκωσιας (Προς Σχιστο Κορυδαλλου)
Θηρας (Προς Κορυδαλλος - Νικαια)
Αγ. Στυλιανος (Προς Κορυδαλλος - Νικαια)
Στροφη
Ιωαννινων (Προς Σχιστο Κορυδαλλου)
Βαρναλη (Προς Σχιστο Κορυδαλλου)
Λενορμαν (Προς Σχιστο Κορυδαλλου)
Γαζιας (Προς Σχιστο Κορυδαλλου)
Στροφη (Προς Σχιστο Κορυδαλλου)
Γκαραζ Δημου
Οδυσσεως
Επαμεινωνδα
Σχολειο
Παλ. Τερμα
Μποτσαρη
Αγ. Νικολαος
Ταβερνα
Δεη
Στροφη
Αφετηρια 806,807,809,810,814 (Σχιστο)
806 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 806 λεωφορείο;
806 ξεκινάει λειτουργία στις 05:00 on Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 806 λεωφορείο;
806 σταματάει λειτουργία στις 23:20 τη Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 806 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Σχιστο - Καραβας - Στ. Κορυδαλλος Λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Σχιστο - Καραβας - Στ. Κορυδαλλος Λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Η γραμμή 806 του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο εκτελείται στις Πρωτομαγιά, Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή και Ορθόδοξη Δευτέρα του Πάσχα;
Οι ώρες λειτουργίας του 806 λεωφορείο τα Πρωτομαγιά, Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή και Ορθόδοξη Δευτέρα του Πάσχα ενδέχεται να αλλάξουν. Ελέγξτε την εφαρμογή Moovit για περισσότερες λεπτομέρειες
Υπάρχει 806 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 806 λεωφορείο στάση.
Δρομολόγια γραμμής 806 λεωφορείο
806 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 05:00 - 23:20
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 05:00 - 23:20 | 15 - 25 |
Τρι | 05:00 - 23:20 | 15 - 25 |
Τετ | 05:00 - 23:20 | 15 - 25 |
Πεμ | 05:00 - 23:20 | 15 - 25 |
Παρ | 05:00 - 23:20 | 15 - 25 |
Σαβ | 05:00 - 23:20 | 20 - 35 |
Κυρ | 05:00 - 23:20 | 25 - 45 |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 806 (από το Αφετηρια 806,807,809,810,814 (Σχιστο)), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 806 (Σχιστο - Καραβας - Στ. Κορυδαλλος) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τώρα.
806 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 806 (Σχιστο - Καραβας - Στ. Κορυδαλλος) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
806 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 806 λεωφορείο είναι Αφετηρια 806,807,809,810,814 (Σχιστο) και η τελευταία στάση είναι Αφετηρια 806,807,809,810,814 (Σχιστο). 806 (Σχιστο - Καραβας - Στ. Κορυδαλλος) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 806 έχει 63 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 37 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 806 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 806 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 806 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο Λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 806 (Σχιστο - Καραβας - Στ. Κορυδαλλος) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 806 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Μετρό, Τραμ, Προαστιακός, Λεωφορείο, Τρόλεϊ ή Τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 806, στην Αθήνα
806 - Εναλλακτικές οδηγίες
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 860 - Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΓΕΝ. ΚΡΑΤΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΣΧΙΣΤΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ/ Πρόγραμμα
- 300 - ΠΛ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ - ΤΖΑΝΕΙΟ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 864 - ΕΛΕΥΣΙΝΑ - ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 909 - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΑΓ. ΣΟΦΙΑ - ΚΡΑΤ. ΝΙΚΑΙΑΣ/ Πρόγραμμα
- 653 - ΨΥΧΙΚΟ - ΠΑΝΟΡΜΟΥ Β (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 164 - ΣΤ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Κ. ΗΛ/ΠΟΛΗ - ΑΡΓ/ΠΟΛΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ/ Πρόγραμμα
- 409 - ΠΑΠΑΓΟΥ - ΣΤ. ΕΘΝ. ΑΜΥΝΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 314Γ - ΣΤ. ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΗ - ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ/ Πρόγραμμα
- 610 - ΦΙΛΟΘΕΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 560 - ΣΤ. ΚΗΦΙΣΙΑ - ΜΟΡΤΕΡΟ - Ν. ΕΡΥΘΡΑΙΑ/ Πρόγραμμα
- 131 - ΑΜΑΞ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΣΤ. ΔΑΦΝΗΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / AMAX. AG. DIMITRIOU - ST. DAFNIS/ Πρόγραμμα
- 527 - ΠΕΥΚΗ - ΝΕΡΑΤΖΙΩΤΙΣΣΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / PEYKI - NERATZIOTISSA/ Πρόγραμμα
- 162 - ΒΟΥΛΑ - ΠΑΝΟΡΑΜΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 815 - ΓΟΥΔΗ - ΤΑΥΡΟΣ/ Πρόγραμμα
- X96 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕΡ/ΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ [EXPRESS] / PEIRAIAS - AEROLIMENAS ATHINON [EXPRESS]/ Πρόγραμμα
- 444 - ΣΤ. ΕΙΡΗΝΗ - ΓΑΛΑΤΣΙ - ΣΤ. ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- Β12 - ΣΤ. ΑΤΤΙΚΗ - ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ (ΠΑΝΟΡΑΜΑ)/ Πρόγραμμα
- 035 - ΑΝΩ ΚΥΨΕΛΗ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΤΑΥΡΟΣ / ANO KYPSELI - PETRALONA -TAVROS/ Πρόγραμμα
- 117 - ΓΛΥΦΑΔΑ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΒΑΡΗ / GLYFADA - VOULIAGMENI - VARI/ Πρόγραμμα
- 330 - ΚΟΡΩΠΙ - ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα