קו 883
מודיעין עילית←ראשון לציון
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 883 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 883 (מודיעין עילית←ראשון לציון) יש 20 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף מודיעין עילית ומסתיים ביוסף בורג/משואות יצחק.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 883 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מודיעין עילית←ראשון לציון (20 תחנות)
מסוף מודיעין עילית
ת. רכבת מודיעין מרכז
ההגנה/חי''ש
ההגנה/חיים סירני
ההגנה/וייסבורג
ההגנה/מנוחה ונחלה
עזרא/וייס יום טוב
משטרה/הרצל
פארק המדע/ויצמן
ת. מרכזית נס ציונה
קניותר/ויצמן
ויצמן/מרגולין
ת. רכבת ראשונים
הכרמל/הרצל
ירושלים/ביל''ו
ירושלים/הגדוד העברי
ירושלים/דוד הראובני
ירושלים/השומר
גבעתי/שלמה אלירז
יוסף בורג/משואות יצחק
שאלות ותשובות לגבי קו 883
מתי מתחיל לפעול קו 883?
קו 883 מתחיל לפעול ב-06:45 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 883 מפסיק לעבוד?
קו 883 מפסיק לפעול ב-14:45 בשישי
מתי מגיע קו 883?
כדי לראות מתי קו מודיעין עילית←ראשון לציון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מודיעין עילית←ראשון לציון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 883 (מודיעין עילית←ראשון לציון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מודיעין עילית←ראשון לציון (מודיעין עילית←ראשון לציון) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 883 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 883 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 883 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 883 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 883
קו 883 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:45 - 22:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:45 - 22:30 | 135 - 375 |
ב׳ | 06:45 - 22:30 | 135 - 375 |
ג׳ | 06:45 - 22:30 | 135 - 375 |
ד׳ | 06:45 - 22:30 | 135 - 375 |
ה׳ | 06:45 - 22:30 | 135 - 375 |
ו׳ | 06:45 - 14:45 | 150 - 330 |
ש׳ | 22:10 - 23:40 | 90 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל883 (מ מסוף מודיעין עילית), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 883 (מודיעין עילית←ראשון לציון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 883
תעריף הנסיעה ב883 (מודיעין עילית←ראשון לציון) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
883 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 883 היא מסוף מודיעין עילית והתחנה האחרונה היא יוסף בורג/משואות יצחק.
קו 883 (מודיעין עילית←ראשון לציון) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 883. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 883.
מעקב אחר קו האוטובוס 883 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 883 (מודיעין עילית←ראשון לציון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 883 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 883 ב-ישראל
883 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 454 - יהודה שטיין/שד. דוד רזיאל-רמלה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 475 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 337 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 706 - הפרדס/שפק-חדרה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-13/ לוח זמנים
- 154 - המרכבה/הבנאי-חולון<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 48 - אל עריאן/מסגד-אל עריאן<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 156 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->שער ירושלים / 4313-באר יעקב-10/ לוח זמנים
- 192 - בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים<->מבוא היערה/דרך חלמית-נס הרים-10/ לוח זמנים
- 11 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->בית חרושת כרמל-לוד-12/ לוח זמנים
- 80 - תפוז/האתרוג-שוהם<->שד. עמק איילון/האודם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 82 - בית ספר צוקים/שדרות עמק איילון-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-20/ לוח זמנים
- 59 - מסוף ג'ת-ג'ת<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 158 - קניון אסף/44-ראשון לציון<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-20/ לוח זמנים
- 777 - מסוף ג'ת-ג'ת<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 90 - בי''ס אורט עירוני/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->גולדה מאיר/יצחק נבון-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 80 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 112 - ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע<->הדקל/מצדה-תל מונד-10/ לוח זמנים
- 464 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->קלצ'קין-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 112 - הדקל/הרימון-תל מונד<->מכללת הרמלין/המחקר-נתניה-21/ לוח זמנים
- 75 - וייצמן/שידלובסקי-אור עקיבא<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-20/ לוח זמנים