קו 160
מודיעין-מכבים-רעות←רחובות
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 160 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 160 (מודיעין-מכבים-רעות←רחובות) יש 15 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית מודיעין מכבים רעות ומסתיים בהפקולטה לחקלאות.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 160 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מודיעין-מכבים-רעות←רחובות (15 תחנות)
ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות
כביש 431/חשמונאים
שדרות יצחק רבין/צוקית
כביש 431/יהודה המכבי
צומת ישרש
צומת סתריה
דרך מנחם בגין/דרך ירושלים
דרך מנחם בגין/יהודה גורודסקי
דרך מאיר וייסגל/פנחס ספיר
פנחס ספיר/איינשטיין
איינשטיין/הולצמן
הולצמן/המדע
ברגמן/פלאוט
אופנהיימר/ברגמן
הפקולטה לחקלאות
שאלות ותשובות לגבי קו 160
מתי מתחיל לפעול קו 160?
קו 160 מתחיל לפעול ב-07:40 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 160 מפסיק לעבוד?
קו 160 מפסיק לפעול ב-08:40 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 160?
כדי לראות מתי קו מודיעין-מכבים-רעות←רחובות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מודיעין-מכבים-רעות←רחובות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 160 (מודיעין-מכבים-רעות←רחובות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מודיעין-מכבים-רעות←רחובות (מודיעין-מכבים-רעות←רחובות) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 160 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 160 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 160 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 160 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 160
קו 160 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 07:40 - 08:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:40 - 08:40 | 60 |
ב׳ | 07:40 - 08:40 | 60 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:40 - 08:40 | 60 |
ה׳ | 07:40 - 08:40 | 60 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל160 (מ ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 160 (מודיעין-מכבים-רעות←רחובות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 160
תעריף הנסיעה ב160 (מודיעין-מכבים-רעות←רחובות) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
160 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 160 היא ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות והתחנה האחרונה היא הפקולטה לחקלאות.
קו 160 (מודיעין-מכבים-רעות←רחובות) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 160. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 160.
מעקב אחר קו האוטובוס 160 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 160 (מודיעין-מכבים-רעות←רחובות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 160 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 160 ב-ישראל
160 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 391 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->היצירה/האופן-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 625 - שדרות יצחק רבין/שושנת העמקים-קדימה צורן<->מסוף רעננה/דרך השרון-רעננה-10/ לוח זמנים
- 730 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->בי''ס אלישבע/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-20/ לוח זמנים
- 585 - חפץ חיים/מלון כפרי-נחל שורק<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 98 - ההדרים/עממי-אבן יהודה<->ת. מרכזית נתניה-נתניה-20/ לוח זמנים
- 891 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-10/ לוח זמנים
- 342 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 50 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 300 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 171 - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->ביה''ס אשאטי-ג'סר א זרקא-10/ לוח זמנים
- 464 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->קלצ'קין-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 340 - חזון אי''ש/מנחת יהודה-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-12/ לוח זמנים
- 176 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->ההגנה/מרגולין-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 29 - צרכניה-מכמורת<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-20/ לוח זמנים
- 53 - בית הכנסת קרלין-מודיעין עילית<->יהודה הנשיא / רשב''י-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 156 - קניון אסף/44-ראשון לציון<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 150 - עמק דותן/עמק יזרעאל-מודיעין מכבים רעות<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-12/ לוח זמנים
- 11 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->קופלוביץ/וייצמן-אור עקיבא-20
- 132 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->תיכון בית רחל-קוממיות-11/ לוח זמנים
- 54 - בי''ס כרמים/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->הדרים/ תיכון רעות מכבים-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים