קו 2
הסחלב/קהילת יהדות צרפת←מצדה/חרמון
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 2 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 2 (הסחלב/קהילת יהדות צרפת←מצדה/חרמון) יש 25 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהסחלב/קהילת יהדות צרפת ומסתיים במצדה/חרמון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 2 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הסחלב/קהילת יהדות צרפת←מצדה/חרמון (25 תחנות)
הסחלב/קהילת יהדות צרפת
שלמה שרירא/רא''ל חיים לסקוב
מפעל קרמקס/חרושת
צומת מרכז ממן/חרושת
מרכז מסחרי הום סנטר/חרושת
שלמה שרירא/חרושת
מרכז מסחרי/שלמה שרירא
מעלה חסון/ז'בוטינסקי
הרב קוק/ז'בוטינסקי
בית כנסת/ז'בוטינסקי
בן גוריון/השיקמה
ביה''ס יהלום/קרן היסוד
קק''ל/הנרקיס
תיכון מקיף אורט/הנרקיס
בית ספר אורט/שדרות מ''ג המעפילים
בית ספר אורט/שדרות מ''ג המעפילים
שד. מ''ג המעפילים/כלנית
אשכולות/הדרים
אשכולות /אתרוג
אשכולות/חבצלת
אשכולות /אתרוג
מצדה/חרמון
מצדה
מצדה/מירון
מצדה/חרמון
שאלות ותשובות לגבי קו 2
מתי מתחיל לפעול קו 2?
קו 2 מתחיל לפעול ב-00:15 בשלישי
באיזו שעה קו 2 מפסיק לעבוד?
קו 2 מפסיק לפעול ב-16:15 בשישי
מתי מגיע קו 2?
כדי לראות מתי קו הסחלב/קהילת יהדות צרפת←מצדה/חרמון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הסחלב/קהילת יהדות צרפת←מצדה/חרמון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 2 (הסחלב/קהילת יהדות צרפת←מצדה/חרמון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הסחלב/קהילת יהדות צרפת←מצדה/חרמון (הסחלב/קהילת יהדות צרפת←מצדה/חרמון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 2 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 2 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 2 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 2 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 2
קו 2 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:30 - 22:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 22:45 | 30 |
ב׳ | 05:30 - 23:45 | 30 |
ג׳ | 00:15 - 22:45 | 30 - 75 |
ד׳ | 05:30 - 22:45 | 30 |
ה׳ | 05:30 - 22:45 | 30 |
ו׳ | 05:30 - 16:15 | 30 |
ש׳ | 20:00 - 22:10 | 30 - 60 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל2 (מ הסחלב/קהילת יהדות צרפת), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 2 (הסחלב/קהילת יהדות צרפת←מצדה/חרמון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 2
תעריף הנסיעה ב2 (הסחלב/קהילת יהדות צרפת←מצדה/חרמון) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
2 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 2 היא הסחלב/קהילת יהדות צרפת והתחנה האחרונה היא מצדה/חרמון.
קו 2 (הסחלב/קהילת יהדות צרפת←מצדה/חרמון) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 2. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 2.
מעקב אחר קו האוטובוס 2 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 2 (הסחלב/קהילת יהדות צרפת←מצדה/חרמון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 2 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 2 ב-ישראל
2 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 54 - תחנה מרכזית ראש פינה-ראש פינה<->מזכירות-חולתה-1#/ לוח זמנים
- 511 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-17/ לוח זמנים
- 35 - כלנית/איריס-מעלות תרשיחא<->ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו-1#/ לוח זמנים
- 89 - שפרינצק/קרן היסוד-צפת<->האר''י/ישראל ב''ק-צפת-12/ לוח זמנים
- 67 - מרכז טניס-סאג'ור<->קופת חולים כללית-דייר אל אסד-1א/ לוח זמנים
- 92 - געתון/מירון-כפר ורדים<->בית ספר כפר ורדים-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 38 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->מכמנים כיכר-מכמנים-1#מכמנים ↔ כרמיאל/ לוח זמנים
- 49 - בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים<->נווה זיו מרכז-נווה זיו-2ב
- 20 - מחנה מישר-מרום הגליל<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים
- 39 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->בית ספר כפר ורדים-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 20 - מגרש טניס ירכא-ירכא<->מסעף אזור תעשיה-ג'וליס-2#/ לוח זמנים
- 2 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-3א/ לוח זמנים
- 76 - אבירים ב-אבירים<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 41 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->יעד-יעד-1#כרמיאל ↔ יעד/ לוח זמנים
- 360 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 4 - כביש 742/מחלף שפרעם-שפרעם<->ח'לית שריף/יציאה-טמרה-1ב/ לוח זמנים
- 74 - כיכר גיתה-גיתה<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 23 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים
- 42 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->אשבל-אשבל-1#כרמיאל ↔ אשבל/ לוח זמנים
- 64 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->מועצה מקומית-ירכא-1#/ לוח זמנים