קו 205
הדרך האמריקאית/אל ח'ולפאא אלראשדין←חי אלמדארס/סרור
ירושלים-אלווסט איחוד
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 205 של ירושלים-אלווסט איחוד (מעודכן)
בקו 205 (הדרך האמריקאית/אל ח'ולפאא אלראשדין←חי אלמדארס/סרור) יש 49 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהדרך האמריקאית/אל ח'ולפאא אלראשדין ומסתיים בחי אלמדארס/סרור.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 205 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הדרך האמריקאית/אל ח'ולפאא אלראשדין←חי אלמדארס/סרור (49 תחנות)
הדרך האמריקאית/אל ח'ולפאא אלראשדין
שייח סעד ב
שיח' סעד/הדרך האמריקאית
הכביש האמריקאי 8
קונבר/הדרך האמריקאית
צלעה/הדרך האמריקאית
מסגד אלרחמאן/אל צלעה
מרכז רפואי אלבראא/אל צלעה
מסגד אל צלעה
צומת עין אל לוזה/אלצלעה
וואדי קדום 9
דרך בית לחם הישה/ואדי קדום
חוש סלימה 1
דרך בית לחם הישנה/א סאהל אל אח'דר
3 שכונת בזבז
בית ספר מקיף לבנות/דרך בית לחם הישנה
מעלה זיתים/דרך בית לחם הישנה
ככר ראס אלעמוד/ דרך יריחו
הר הזיתים
שער האריות/דרך יריחו
מוזיאון רוקפלר/סולטאן סולימאן
תחנה מרכזית סולטן סולימאן/רחוב סולטן סולימאן
מסוף סולטאן סולימאן
בי''ס ראשידה/סולטאן סולימאן
דרך יריחו/דרך העופל
הר הזיתים
ככר ראס אלעמוד/ דרך יריחו
מעלה הזיתים
צומת סלאח
שכונת בזבז 2
בית ספר צלאח אדין/דרך בית לחם הישנה
דרך בית לחם הישנה א
דרך בית לחם הישנה ב
דרך בית לחם הישה/ואדי קדום
דרך בית לחם הישנה/דיר אלסנה
צומת עין אל לוזה/דרך ג'בל מוכבר
קופת חולים/ג'בל מוכבר
בית הקברות/דרך ג'בל מוכבר
ג'בל מוכבר/אאל טלב
דרך ג'בל מוכבר
אלפארוק/דרך ג'בל אלמוכבר
ג'אבל מוקבר 6
37
אל נוורס/אלנאדי
אל נוורס/אלנאדי
בתי הספר/אבו רביע
ג'אבל מוקבר 3
ג'אבל מוקבר 1
חי אלמדארס/סרור
שאלות ותשובות לגבי קו 205
מתי מתחיל לפעול קו 205?
קו 205 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 205 מפסיק לעבוד?
קו 205 מפסיק לפעול ב-07:40 בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 205?
כדי לראות מתי קו הדרך האמריקאית/אל ח'ולפאא אלראשדין←חי אלמדארס/סרור האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הדרך האמריקאית/אל ח'ולפאא אלראשדין←חי אלמדארס/סרור הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 205 (הדרך האמריקאית/אל ח'ולפאא אלראשדין←חי אלמדארס/סרור)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הדרך האמריקאית/אל ח'ולפאא אלראשדין←חי אלמדארס/סרור (הדרך האמריקאית/אל ח'ולפאא אלראשדין←חי אלמדארס/סרור) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 205 של ירושלים-אלווסט איחוד פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 205 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 205 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 205 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 205 של ירושלים-אלווסט איחוד - הדרך האמריקאית/אל ח'ולפאא אלראשדין←חי אלמדארס/סרור
לוח זמנים של קו 205
קו 205 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:00 - 07:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 07:50 | 20 - 40 |
ב׳ | 05:00 - 07:40 | 20 - 30 |
ג׳ | 05:00 - 07:40 | 20 - 30 |
ד׳ | 05:00 - 07:40 | 20 - 30 |
ה׳ | 05:00 - 07:40 | 20 - 30 |
ו׳ | 05:30 - 07:40 | 20 - 30 |
ש׳ | 06:10 - 07:50 | 20 |
התרעות שירות של אוטובוס ירושלים-אלווסט איחוד
צפה בכל העדכונים ל205 (מ הדרך האמריקאית/אל ח'ולפאא אלראשדין), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 205 (הדרך האמריקאית/אל ח'ולפאא אלראשדין←חי אלמדארס/סרור) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על ירושלים-אלווסט איחוד עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 205
תעריף הנסיעה ב205 (הדרך האמריקאית/אל ח'ולפאא אלראשדין←חי אלמדארס/סרור) של ירושלים-אלווסט איחוד הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של ירושלים-אלווסט איחוד, יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של ירושלים-אלווסט איחוד.
205 (ירושלים-אלווסט איחוד)
התחנה הראשונה של קו 205 היא הדרך האמריקאית/אל ח'ולפאא אלראשדין והתחנה האחרונה היא חי אלמדארס/סרור.
קו 205 (הדרך האמריקאית/אל ח'ולפאא אלראשדין←חי אלמדארס/סרור) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של ירושלים-אלווסט איחוד, זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 205. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 205.
מעקב אחר קו האוטובוס 205 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 205 (הדרך האמריקאית/אל ח'ולפאא אלראשדין←חי אלמדארס/סרור) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 205 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של ירושלים-אלווסט איחוד כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור ירושלים-אלווסט איחוד או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של ירושלים-אלווסט איחוד או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 205 ב-ישראל
205 - כיוונים חלופיים
קווי ירושלים-אלווסט איחוד בישראל
- 206 - חי אלמדארס/ג'אמע אל זאוויה-ירושלים<->שייח סעד א-ירושלים-31/ לוח זמנים
- 236 - מסוף סולטאן סולימאן-ירושלים<->תחנה מרכזית סולטן סולימאן/רחוב סולטן סולימאן-ירושלים-31/ לוח זמנים
- 263 - מסוף סולטאן סולימאן-ירושלים<->אוניברסיטת אבו דיס-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 226 - כיכר אל חרדוב-ירושלים<->תחנה מרכזית סולטן סולימאן/רחוב סולטן סולימאן-ירושלים-22
- 263א - מסוף סולטאן סולימאן-ירושלים<->אוניברסיטת אבו דיס-ירושלים-11/ לוח זמנים