קו 23
הפלמח/הצלפים←הנביאים/אחד העם
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 23 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 23 (הפלמח/הצלפים←הנביאים/אחד העם) יש 34 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהפלמח/הצלפים ומסתיים בהנביאים/אחד העם.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 23 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הפלמח/הצלפים←הנביאים/אחד העם (34 תחנות)
הפלמח/הצלפים
הפלמח/קרן היסוד
קרן היסוד/משמר הגבול
בית ספר בן גוריון/קרן היסוד
קרן היסוד
קרן היסוד/רופין
הצוללת דקר/פיקא
הצוללת דקר/זלמן שזר
מרטין בובר/הצוללת דקר
אורן/מרטין בובר
השקמה/האורן
השיקמה/פיקא
פיקא/הראל
מרכז חורב/חורב
מוריה/מאפו
מוריה/קרית ספר
מוריה/מעברות
מוריה/ספקטור
מוריה/צפרירים
מוריה/פיגין
שדרות מוריה/הברושים
מרכז הכרמל/שדרות הנשיא
תחנת כרמלית/מרכז הכרמל
הנשיא/מרכז פנורמה
מלון דן כרמל/הנשיא
הנשיא/דפנה
הנשיא/החורשה
הציונות/הנשיא
גן הבהאים/הציונות
הציונות/שפרה
הציונות/פועה
הרצליה/הציונות
הרצליה/הנביאים
הנביאים/אחד העם
שאלות ותשובות לגבי קו 23
מתי מתחיל לפעול קו 23?
קו 23 מתחיל לפעול ב-09:45 בשבת
באיזו שעה קו 23 מפסיק לעבוד?
קו 23 מפסיק לפעול ב-15:45 בשבת
מתי מגיע קו 23?
כדי לראות מתי קו הפלמח/הצלפים←הנביאים/אחד העם האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הפלמח/הצלפים←הנביאים/אחד העם הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 23 (הפלמח/הצלפים←הנביאים/אחד העם)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הפלמח/הצלפים←הנביאים/אחד העם (הפלמח/הצלפים←הנביאים/אחד העם) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 23 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 23 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 23 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 23 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 23
קו 23 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 09:45 - 15:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | 09:45 - 15:45 | 45 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל23 (מ הפלמח/הצלפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 23 (הפלמח/הצלפים←הנביאים/אחד העם) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 23
תעריף הנסיעה ב23 (הפלמח/הצלפים←הנביאים/אחד העם) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
23 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 23 היא הפלמח/הצלפים והתחנה האחרונה היא הנביאים/אחד העם.
קו 23 (הפלמח/הצלפים←הנביאים/אחד העם) פועל בשבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 23. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 23.
מעקב אחר קו האוטובוס 23 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 23 (הפלמח/הצלפים←הנביאים/אחד העם) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 23 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 23 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 18א - דרך הדשנים/צומת קרית אתא-חיפה<->הדשנים-חיפה-3ז/ לוח זמנים
- 97א - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->דקר/מרטין בובר-חיפה-1א
- 173 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 30א - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->נמל תעופה רמון/הורדה-אילת-1ז
- 55 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->הגדעונים/הנוטרים-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 49 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 8א - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 4 - דוד לנדא/סלוביס-נס ציונה<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 486 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->נווה זוהר/מועצה אזורית-נווה זוהר-3#/ לוח זמנים
- 972 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->ירמיהו/מנחת יצחק-ירושלים-1#
- 795 - דרך צרפת/דרייפוס-חיפה<->בית ספר אורט-דאלית אל כרמל-1#/ לוח זמנים
- 82 - בבא סאלי/בית אבות שירלי-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 2 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->מתנס/בית ספר החיטה-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 437 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 86 - הרצוג/ויצמן-רחובות<->עוקשי/לוי אשכול-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 316 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->קניון איילון-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 23א - תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה<->הפלמח/הראל-חיפה-1#
- 52 - מחנה תל נוף-בית אלעזרי<->ת.רכבת מזכרת בתיה/הורדה-מזכרת בתיה-2#/ לוח זמנים
- 300 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->מרכז אפרידר/ככר צפניה-אשקלון-1א/ לוח זמנים
- 5 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-3#/ לוח זמנים