קו 27
כניסה ראשית/הדסה עין כרם←כניסה ראשית/הדסה עין כרם
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 27 של אגד (Egged) (מעודכן)
קו האוטובוס 27 (כניסה ראשית/הדסה עין כרם←כניסה ראשית/הדסה עין כרם) הוא קו מעגלי בעל 20 תחנות, שיוצא מ כניסה ראשית/הדסה עין כרם.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 27 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כניסה ראשית/הדסה עין כרם←כניסה ראשית/הדסה עין כרם (20 תחנות)
כניסה ראשית/הדסה עין כרם
מרכז הסטודנט/הדסה עין כרם
צומת אורה
הכפר השוודי/סולד
מרכז פיליפ ליאון/סולד
המפלצת/הנטקה
הנטקה/שרון
הנטקה/ניידיץ'
קרית יובל/שמריהו לוין
תחנת רכבת קלה הר הרצל
תחנת רכבת קלה הר הרצל
הנטקה/שמריהו לוין
ארתור הנטקה/חיים חביב
הנטקה/שרון
המפלצת/סולד
סולד/מקסיקו
צומת אורה
בי''ס לרפואה/הדסה עין כרם
מכון שרת/הדסה עין כרם
כניסה ראשית/הדסה עין כרם
שאלות ותשובות לגבי קו 27
מתי מתחיל לפעול קו 27?
קו 27 מתחיל לפעול ב-05:40 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 27 מפסיק לעבוד?
קו 27 מפסיק לפעול ב-17:45 בשישי
מתי מגיע קו 27?
כדי לראות מתי קו כניסה ראשית/הדסה עין כרם←כניסה ראשית/הדסה עין כרם האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כניסה ראשית/הדסה עין כרם←כניסה ראשית/הדסה עין כרם הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 27 (כניסה ראשית/הדסה עין כרם←כניסה ראשית/הדסה עין כרם)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כניסה ראשית/הדסה עין כרם←כניסה ראשית/הדסה עין כרם (כניסה ראשית/הדסה עין כרם←כניסה ראשית/הדסה עין כרם) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 27 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 27 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 27 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 27 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 27
קו 27 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:40 - 23:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:40 - 23:40 | 7 - 18 |
ב׳ | 05:40 - 23:40 | 7 - 18 |
ג׳ | 07:00 - 23:40 | 15 - 30 |
ד׳ | 05:40 - 23:40 | 7 - 18 |
ה׳ | 05:40 - 23:40 | 7 - 18 |
ו׳ | 05:40 - 17:45 | 15 - 35 |
ש׳ | 21:00 - 23:40 | 20 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל27 (מ כניסה ראשית/הדסה עין כרם), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 27 (כניסה ראשית/הדסה עין כרם←כניסה ראשית/הדסה עין כרם) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 27
תעריף הנסיעה ב27 (כניסה ראשית/הדסה עין כרם←כניסה ראשית/הדסה עין כרם) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
27 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 27 היא כניסה ראשית/הדסה עין כרם והתחנה האחרונה היא כניסה ראשית/הדסה עין כרם.
קו 27 (כניסה ראשית/הדסה עין כרם←כניסה ראשית/הדסה עין כרם) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 27. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 27.
מעקב אחר קו האוטובוס 27 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 27 (כניסה ראשית/הדסה עין כרם←כניסה ראשית/הדסה עין כרם) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 27 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 27 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 478 - תלמוד תורה/דרך קדם-מעלה אדומים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3א
- 481 - תלמוד תורה/דרך קדם-מעלה אדומים<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-3#/ לוח זמנים
- 36א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-2ח/ לוח זמנים
- 115 - שוק תלפיות-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2א/ לוח זמנים
- 47 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 972 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->ירמיהו/מנחת יצחק-ירושלים-1#
- 22 - שדרות ניל''י/האורנים-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 217 - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->טכניון/הנדסה אזרחית-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 449 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->כיכר המעפיל-קרית גת-3#/ לוח זמנים
- 11 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1#/ לוח זמנים
- 743 - חזון איש/מסוף רמת שלמה-ירושלים<->ולנשטיין/קהילת אונגוואר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 391 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-2םאילת ↔ אשדוד/ לוח זמנים
- 83א - ברל/מנדלי מוכר ספרים-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2א/ לוח זמנים
- 91 - רפאל סויסה/רחל המשוררת-מזכרת בתיה<->בית ספר דה שליט-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 77 - גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה<->דרך השלום/מרכז תל חנן-נשר-1ב
- 800 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#תל אביב-יפו ↔ קריית שמונה/ לוח זמנים
- 8 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 94 - שדרות הציונות/העצמאות-ראשון לציון<->יהודה הלוי/הגדוד העברי-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 57 - פארק ירוחם-ירוחם<->כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה-2#/ לוח זמנים
- 85 - תחנה תפעולית מסוף וולפסון-חולון<->נסיה/התעשיין-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים