קו 43
בת ים←רמת גן
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 43 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 43 (בת ים←רמת גן) יש 46 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין ומסתיים בבי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 43 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בת ים←רמת גן (46 תחנות)
ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין
הקוממיות/הנביאים
הקוממיות/המרינה
יצחק שדה/בלפור
בלפור/יצחק שדה
בלפור/מקס נורדאו
ת.רק''ל בלפור
בלפור/פרלשטיין
הרב עוזיאל/שדרות העצמאות
אנילביץ'/דניאל
מבצע סיני/כצנלסון
היכל התרבות/מבצע סיני
יוספטל/אלי כהן
ת. רכבת יוספטל
אילת/חצרים
ההסתדרות/אילת
ההסתדרות/אחד במאי
ויצמן/ההסתדרות
ויצמן/סוקולוב
שדרות קוגל/סוקולוב
שדרות קוגל/הלוחמים
ת. רכבת צומת חולון
גשר קיבוץ גלויות
לח''י/דרך קיבוץ גלויות
שכונת הארגזים/לח''י
דרך משה דיין/דרך בר לב
דרך משה דיין/ההגנה
דרך משה דיין/צבי נשרי
דרך משה דיין/לה גווארדיה
דרך משה דיין/משה שטיינשניידר
דרך משה דיין/יצחק שדה
רמת ישראל/דרך משה דיין
דרך משה דיין/דרך השלום
דרך השלום/חביבה רייק
דרך השלום/דרך יצחק רבין
דרך השלום/דרך הטייסים
דרך השלום/המאבק
אלוף שדה/כורזין
אלוף שדה (דרך יצחק רבין)
אלוף שדה/הירדן
מסוף אלוף שדה
אוניברסיטת בר אילן/שדרות אהרון קציר
שדרות אהרון קציר/כפר אז''ר
הרב גורן/חיים בר לב
שדרות אהרון קציר/מנדס
בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר
שאלות ותשובות לגבי קו 43
מתי מתחיל לפעול קו 43?
קו 43 מתחיל לפעול ב-04:45 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 43 מפסיק לעבוד?
קו 43 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 43?
כדי לראות מתי קו בת ים←רמת גן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בת ים←רמת גן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 43 (בת ים←רמת גן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בת ים←רמת גן (בת ים←רמת גן) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 43 של דן (Dan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 43 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 43 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 43 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 43
קו האוטובוס 43, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 04:45 - 22:05
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 04:45 - 22:05 | 6 - 20 |
ב׳ | 04:45 - 22:05 | 7 - 25 |
ג׳ | 08:00 - 22:10 | 15 - 30 |
ד׳ | 04:45 - 22:05 | 6 - 20 |
ה׳ | 04:45 - 22:05 | 6 - 20 |
ו׳ | 05:00 - 16:30 | 12 - 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל43 (מ ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 43 (בת ים←רמת גן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 43
תעריף הנסיעה ב43 (בת ים←רמת גן) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
43 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 43 היא ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין והתחנה האחרונה היא בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר.
קו 43 (בת ים←רמת גן) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 43. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 43.
מעקב אחר קו האוטובוס 43 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 43 (בת ים←רמת גן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 43 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 43 ב-ישראל
43 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 933 - ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק<->אבן גבירול/הרב מיימון-בני ברק-233
- 919 - אברבנאל/הרב נורוק-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-119/ לוח זמנים
- 72 - חניון אגד/חורשת היובל-חולון<->ת. רכבת אוניברסיטה/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 5 - ת. רכבת תל אביב סבידור/על פרשת דרכים-תל אביב יפו<->מסוף הלוחמים/משרד הרישוי-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 950 - בירנבוים/הרב עוזיאל-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-150/ לוח זמנים
- 902 - ירושלים/בן זכאי-בני ברק<->אהרונוביץ/ קניון בני ברק-בני ברק-22/ לוח זמנים
- 44 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->מסוף הלוחמים/משרד הרישוי-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 116 - מסוף קרית אונו-קרית אונו<->קלצ'קין-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 54 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 172 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->חניון תמנע-חולון-10/ לוח זמנים
- 912 - הרב עוזיאל/הרב יצחק ניסים-בני ברק<->ירושלים/בן זכאי-בני ברק-112/ לוח זמנים
- 238 - דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 39 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->מסוף עמידר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 7 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->מסוף וולפסון-חולון-10/ לוח זמנים
- 104 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->ביה''ח תל השומר/מיון-רמת גן-11
- 923 - תיכון מזרחי/הרב מיימון-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-123/ לוח זמנים
- 17 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->הרב שלמה גורן/מבטחים-גבעת שמואל-10/ לוח זמנים
- 3 - דרך הטייסים/דרך בר לב-תל אביב יפו<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-21/ לוח זמנים
- 65 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 941 - ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק<->ירושלים/בן זכאי-בני ברק-241/ לוח זמנים