קו 434
חיפה←טבריה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 434 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 434 (חיפה←טבריה) יש 42 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני ומסתיים בת. מרכזית טבריה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 434 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←טבריה (42 תחנות)
ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני
קניון לב המפרץ/ההסתדרות
ההסתדרות/בתי זיקוק
מרכז מסחרי חוצות המפרץ
שד. ההסתדרות/אריה שנקר
ההסתדרות/צומת קרית אתא
ההסתדרות/צומת קרית חיים
דרך עכו/קריית ביאליק
דרך עכו/צומת צבר
קריון/ד. עכו חיפה
דרך עכו/המייסדים
מסעף קיבוץ אפק
צומת סומך
צומת שפרעם
צומת עדי
מסעף המחצבה מזרח/כביש 79
צומת ביר אל מכסור
מחלף יפתחאל
מחלף יפתחאל/יציאה לכביש 79
מחלף המוביל/לצפון
מחלף הושעיה
צומת ערב אל היב
מחלף אזור תעשיה ציפורית
צומת בית רימון
מחלף טורען
צומת מחנה שמשון
מחלף גולני/לכיוון מזרח
צומת גבעת אבני
פארק תעשיה קדמת
צומת פוריה
צומת מצפה
שדרות מנחם בגין/ספיר
צומת כפר חיטים
שדרות מנחם בגין/וינגייט
שדרות מנחם בגין
משטרה/שמעון דהאן
שמעון דהאן/השומר
נייברג/ביאליק
אוהל יעקב/א.ז. ורנר
אלחדיף/קונטיננטל
יהודה הלוי/דנילוף סנטר
ת. מרכזית טבריה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 434
מתי מתחיל לפעול קו 434?
קו 434 מתחיל לפעול ב-06:50 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 434 מפסיק לעבוד?
קו 434 מפסיק לפעול ב-13:40 בשישי
מתי מגיע קו 434?
כדי לראות מתי קו חיפה←טבריה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←טבריה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 434 (חיפה←טבריה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←טבריה (חיפה←טבריה) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 434 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 434 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 434 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 434 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 434
קו האוטובוס 434, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:50 - 21:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:50 - 21:40 | 25 - 70 |
ב׳ | 06:50 - 21:40 | 25 - 70 |
ג׳ | 11:10 - 20:20 | 60 - 120 |
ד׳ | 06:50 - 21:40 | 25 - 70 |
ה׳ | 06:50 - 21:40 | 25 - 70 |
ו׳ | 07:40 - 13:40 | 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל434 (מ ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 434 (חיפה←טבריה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 434
תעריף הנסיעה ב434 (חיפה←טבריה) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
434 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 434 היא ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית טבריה/הורדה.
קו 434 (חיפה←טבריה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 434. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 434.
מעקב אחר קו האוטובוס 434 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 434 (חיפה←טבריה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 434 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 434 ב-ישראל
434 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 42 - נמל קישון-חיפה<->רכבל/העלייה השנייה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 29 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 10א - פרישמן/מרכז וויסגל-רחובות<->בית חולים קפלן/הערבה-רחובות-2א/ לוח זמנים
- 53 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 112 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->השיטה/החרוב-נשר-1#/ לוח זמנים
- 910 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 99א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 15 - חניון אגד-רחובות<->חניון אגד-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 384 - בית ספר שדה-תמר<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 955 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->חניון נוף הגליל-נוף הגליל-3#/ לוח זמנים
- 90 - בית ספר שפרינצק/קלאוזנר-קרית אתא<->זבולון/נווה חן-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 91 - ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה<->מרכז קהילתי-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 961 - מסוף בית שאן/איסוף-בית שאן<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-27/ לוח זמנים
- 15 - ת. רכבת חוצות המפרץ-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1#/ לוח זמנים
- 426 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-3#/ לוח זמנים
- 447 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 806 - מנחת יצחק/בית יעקב-ירושלים<->מינץ/מירסקי-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 17 - אריה דולצ'ין/יעקב צור-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 5 - ששת הימים/עין נטפים-אילת<->מרכז ביג/הסתת-אילת-1#/ לוח זמנים
- 791 - אגרות משה/חזון איש-ירושלים<->פרץ ברנשטיין/נזר דוד-ירושלים-2#/ לוח זמנים