קו 471
חיפה←כפר ורדים
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 471 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 471 (חיפה←כפר ורדים) יש 86 תחנות. מסלול הקו מתחיל בקניון לב המפרץ/ההסתדרות ומסתיים באשכר/שניר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 471 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←כפר ורדים (86 תחנות)
קניון לב המפרץ/ההסתדרות
ההסתדרות/בתי זיקוק
מרכז מסחרי חוצות המפרץ
שד. ההסתדרות/אריה שנקר
ההסתדרות/צומת קרית אתא
אורט ביאליק/שדרות ההסתדרות
ההסתדרות/צומת קרית חיים
דרך עכו/קריית ביאליק
דרך עכו/הגפן
דרך עכו/צומת צבר
קריון/ד. עכו חיפה
דרך עכו/המייסדים
דרך עכו/כביש 79
דרך עכו/צור שלום
צומת קליל
דרך עכו/שדרות חן
דרך עכו חיפה/רפא''ל
מסעף נחל נעמן
מסעף מילואות
צומת כפר מסריק
מפעלי פלדה
מא.נעמן
צומת עין המפרץ
מסעף אזור תעשיה עכו דרום
צומת עכו דרום
חוף הארגמן
בית ספר לקציני ים עכו
דרך הארבעה/דרך המלאכה
ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה
ת. רכבת עכו/הרצל
נתיב חטיבת גולני/האשל
חטיבת גולני/חיים משה שפירא
חיים משה שפירא/הברוש
מרכז מסחרי/שפירא
חיים משה שפירא/אהובה עוזרי
עוזי חיטמן/סשה ארגוב
מסעף בוסתן הגליל
צומת שומרת
מחנה שרגא
מסעף לוחמי הגיטאות
מועצה אזורית מטה אשר
צומת רגבה/שבי ציון
צומת שבי ציון
מסעף מזרעה
קניון נהריה/זלמן שז''ר
סחלב/הרצל
בי''ס גולדה מאיר/וייצמן
וייצמן/קפלן
וייצמן/שדרות הגעתון
צומת נהריה
שד. הנשיא בן צבי/דרך הזיתים
מרכז רפואי גליל
מסעף בן עמי
צומת כברי
משתלת כברי
צומת געתון
מסעף נווה זיו
מסעף מעליא
מסעף מעונה צפון
משטרה/מעונה
בית ספר מעונה
קניון תרשיחא
צומת מעלות
מ''ג המעפילים/הזית
מרכז צעירים מעלות תרשיחא
מעלה חסון/ז'בוטינסקי
הרב קוק/ז'בוטינסקי
בית כנסת/ז'בוטינסקי
עירייה
המעפילים/כלנית
מ''ג המעפילים/כלנית
רקפת/עדעד
רקפת/משעול הברוש
יסמין/קורנית
מ''ג המעפילים/הנרקיס
שד. ירושלים/החשמונאים
ההגנה/השומר
ההגנה/אצ''ל
שדרות ירושלים/שיבת ציון
שד. ירושלים/שד. מ''ג המעפילים
מעלה חסון/ז'בוטינסקי
הרב קוק/ז'בוטינסקי
מחלף יפה נוף
צומת תפן
כביש 854/גולן
אשכר/שניר
שאלות ותשובות לגבי קו 471
מתי מתחיל לפעול קו 471?
קו 471 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון, שישי, שבת
באיזו שעה קו 471 מפסיק לעבוד?
קו 471 מפסיק לפעול ב-03:00 בראשון, שלישי, שישי, שבת
מתי מגיע קו 471?
כדי לראות מתי קו חיפה←כפר ורדים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←כפר ורדים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 471 (חיפה←כפר ורדים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←כפר ורדים (חיפה←כפר ורדים) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 471 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 471 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 471 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 471 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 471
קו 471 פועל בראשון, שלישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 00:00 - 03:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 03:00 | 60 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | 01:00 - 03:00 | 60 |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 00:00 - 03:00 | 60 |
ש׳ | 00:00 - 03:00 | 60 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל471 (מ קניון לב המפרץ/ההסתדרות), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 471 (חיפה←כפר ורדים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 471
תעריף הנסיעה ב471 (חיפה←כפר ורדים) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
471 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 471 היא קניון לב המפרץ/ההסתדרות והתחנה האחרונה היא אשכר/שניר.
קו 471 (חיפה←כפר ורדים) פועל בראשון, שלישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 471. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 471.
מעקב אחר קו האוטובוס 471 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 471 (חיפה←כפר ורדים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 471 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 471 ב-ישראל
471 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 50 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->מקאם נבי סבלאן-חורפיש-1#/ לוח זמנים
- 980 - מסוף אלוף שדה-רמת גן<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1ה/ לוח זמנים
- 967 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 993 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 67 - מרכז טניס-סאג'ור<->קופת חולים כללית-דייר אל אסד-1א/ לוח זמנים
- 797 - אלנבי/הברון הירש-חיפה<->דהר אל כניס ה-שפרעם-1ת/ לוח זמנים
- 167 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->מגרש ספורט/סוועאד-סואעד חמרייה-1ב/ לוח זמנים
- 4 - כביש 742/מחלף שפרעם-שפרעם<->ח'לית שריף/יציאה-טמרה-1ב/ לוח זמנים
- 38 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->מכמנים כיכר-מכמנים-1#כרמיאל ↔ מכמנים/ לוח זמנים
- 147 - מכללת מזרח התיכון-ירכא<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2#/ לוח זמנים
- 23א - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-1#/ לוח זמנים
- 3 - הר מירון/החלוץ-נהריה<->קניון נהריה-נהריה-1ב/ לוח זמנים
- 987 - זכריה הנביא/נריה הנביא-בית שמש<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-16/ לוח זמנים
- 35 - כלנית/איריס-מעלות תרשיחא<->ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו-1#/ לוח זמנים
- 90 - נוף כנרת 1-צפת<->קופת חולים/הנשיא-צפת-15/ לוח זמנים
- 2 - הסחלב/קהילת יהדות צרפת-מעלות תרשיחא<->מצדה/חרמון-מעלות תרשיחא-2#/ לוח זמנים
- 149 - מזכירות-כלנית<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 148 - בר יוחאי-בר יוחאי<->מזכירות-כלנית-1#/ לוח זמנים
- 51 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->מזכירות-קדרים-1#/ לוח זמנים
- 10 - מקאם נבי סבלאן-חורפיש<->מקאם נבי סבלאן-חורפיש-3#/ לוח זמנים