קו 64
בני דקלים←קריית גת
דן בדרום (Dan Badarom)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 64 של דן בדרום (Dan Badarom) (מעודכן)
בקו 64 (בני דקלים←קריית גת) יש 20 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבני דקלים/מרכז ומסתיים בתחנת רכבת קריית גת/כניסה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 64 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בני דקלים←קריית גת (20 תחנות)
בני דקלים/מרכז
בני דקלים/כיסופים
בני דקלים/מרכז
נווה דקלים/כיסופים
בני דקלים/אולפנה
כיכר בני דקלים לצפון
אמציה כניסה/כרמי קטיף
אמציה/מרכז
כרמי קטיף/יציאה
כיכר אמציה לצפון
לכיש/מרכז
צומת לכיש למערב
צומת שדה משה
כביש 35/שדרות ישראל פולק
שד. לכיש/שד. מלכי ישראל
שד. לכיש/שד. גת
שדרות לכיש/בריכה עירונית
בנק הפועלים/שדרות לכיש
משטרה/שדרות לכיש
תחנת רכבת קריית גת/כניסה
שאלות ותשובות לגבי קו 64
מתי מתחיל לפעול קו 64?
קו 64 מתחיל לפעול ב-07:15 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 64 מפסיק לעבוד?
קו 64 מפסיק לפעול ב-09:30 בשישי
מתי מגיע קו 64?
כדי לראות מתי קו בני דקלים←קריית גת האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בני דקלים←קריית גת הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 64 (בני דקלים←קריית גת)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בני דקלים←קריית גת (בני דקלים←קריית גת) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 64 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 64 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 64
קו 64 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 07:15 - 20:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:15 - 20:40 | 110 - 235 |
ב׳ | 07:15 - 20:40 | 110 - 235 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:15 - 20:40 | 110 - 235 |
ה׳ | 07:15 - 20:40 | 110 - 235 |
ו׳ | 07:15 - 09:30 | 135 |
ש׳ | 21:30 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס דן בדרום (Dan Badarom)
צפה בכל העדכונים ל64 (מ בני דקלים/מרכז), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 64 (בני דקלים←קריית גת) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן בדרום (Dan Badarom) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 64
תעריף הנסיעה ב64 (בני דקלים←קריית גת) של דן בדרום (Dan Badarom) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן בדרום (Dan Badarom), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן בדרום (Dan Badarom).
64 (דן בדרום (Dan Badarom))
התחנה הראשונה של קו 64 היא בני דקלים/מרכז והתחנה האחרונה היא תחנת רכבת קריית גת/כניסה.
קו 64 (בני דקלים←קריית גת) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן בדרום (Dan Badarom), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 64. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 64.
מעקב אחר קו האוטובוס 64 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 64 (בני דקלים←קריית גת) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 64 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן בדרום (Dan Badarom) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן בדרום (Dan Badarom) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן בדרום (Dan Badarom) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 64 ב-ישראל
64 - כיוונים חלופיים
קווי דן בדרום (Dan Badarom) בישראל
- 2 - שוק עירוני חדש-נתיבות<->ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות-1#/ לוח זמנים
- 265 - אריאל שרון/שדרות ירושלים-נתיבות<->פארק אופקים-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 8 - ת. מרכזית קרית גת/רציפים-קרית גת<->ת. מרכזית קריית גת/הורדה-קרית גת-3#/ לוח זמנים
- 10א - ת. רכבת מלאכי יואב/איסוף-יואב<->הבאר/תנובה-קרית מלאכי-21/ לוח זמנים
- 98 - אנה פרנק/תשרי-אשקלון<->עירוני ד'-אשקלון-1#
- 96 - רמב''ם/הרב הרצוג-אשקלון<->תיכון אורט-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 8 - המעפילים/דניאל-שדרות<->מסוף אזור התעשייה/רומא-שדרות-1#/ לוח זמנים
- 5 - תחנה רכבת שדרות/רציפים-שדרות<->המעפילים/דניאל-שדרות-2#/ לוח זמנים
- 4 - מסוף רמז/דוד רמז-אשקלון<->מרכז אפרידר/ככר צפניה-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 10 - הבאר/תנובה-קרית מלאכי<->ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה-יואב-1#/ לוח זמנים
- 99 - ביאליק/בן זומא-אשקלון<->תיכון אורט-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 23 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->יד נתן ג-יד נתן-1#/ לוח זמנים
- 3 - תחנת רכבת קריית גת/יציאה-קרית גת<->מסוף כרמי גת/הורדה-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 330 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->פארק אופקים-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 26 - זוהר מרכז-זוהר<->מרכז מסחרי/דרך מנחם בגין-שדרות-2#/ לוח זמנים
- 441 - בית חולים הרצפלד-גדרה<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 165 - קוממיות/מזכירות-קוממיות<->תחנת רכבת קריית גת/כניסה-קרית גת-2#/ לוח זמנים
- 47 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת. רכבת להבים רהט-להבים-1#/ לוח זמנים
- 12 - ת. רכבת אשקלון/רציפים-אשקלון<->מסוף חופית/אריה תגר-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 53 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->צומת בית קמה למזרח-בית קמה-1#/ לוח זמנים