74N-linja
Heikinlaakso
HSL
HSL 74N bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
74N-bussilla (Heikinlaakso) on 42 pysäkkiä alkaen asemalta Rautatientori ja päättyen asemalle Heikinlaakso.
Valitse alta mikä tahansa 74N-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Heikinlaakso (42 pysäkkiä)
Rautatientori
Kaisaniemenpuisto
Hakaniemi
Haapaniemi
Sörnäinen (M)
Ristikkokatu
Paavalinkirkko
Kumpulan Kampus
Sumatrantie
Koskelan Varikko
Viikki
Pihlajistontie
Meripihkatie
Malmin Hautausmaa
Hiekkakiventie
Vanha Helsingintie
Riihenkulma
Ala-Malmi
Malmin Asema (Terminaali)
Malmin Tori
Viljakuja
Malmin Raitti 15
Huhtakuja
Huhtapuisto
Kotinummentie
Halmetie
Viertolantie
Tapanilan Asema
Tapanilan Tori
Päivöläntie
Moisiontie
Tapanilankaari
Porvarintie
Puistolan Asema
Hatuntekijänkuja
Terrintie
Puistolan Tori
Karrintie
Puistolan Kirkko
Puistolan Vpk
Nummitie
Heikinlaakso
74N UKK
Mihin aikaan 74N bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 74N bussi -pysäkillä klo 00:08 päivnä sunnuntai.
Mihin aikaan 74N bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 74N bussi -pysäkillä klo 23:37 päivnä lauantai.
Milloin 74N bussi saapuu?
Milloin Heikinlaakso Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Heikinlaakso Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 74N (Heikinlaakso) bussi?
Heikinlaakso (Heikinlaakso) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Onko lähelläni 74N bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 74N bussi pysäkki.
74N-bussi -aikataulu
74N bussi reitti kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 00:09 - 23:39
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 00:10 - 23:39 | 29 |
ti | 00:09 - 23:39 | 29 |
ke | 00:09 - 23:39 | 29 |
to | 00:09 - 23:39 | 29 |
pe | 00:09 - 23:39 | 29 |
la | 00:09 - 23:37 | 30 - 81 |
su | 00:08 - 23:39 | 29 - 83 |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 74N (asemalta Rautatientori), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 74N (Heikinlaakso) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
74N -linjan bussi-maksu
HSL 74N (Heikinlaakso) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
74N (HSL)
74N-bussin ensimmäinen pysäkki on Rautatientori ja viimeinen pysäkki on Heikinlaakso. 74N (Heikinlaakso) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 74N -linjalla on 42 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 39 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 74N-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 74N-bussi-linjalle.
Linjojen 74N reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 74N (Heikinlaakso) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 74N bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 74N, Helsinki
74N - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 584 - Aviapolis-Louhela-Kalajärvi/ Aikataulu
- 92N - Rautatientori-Myllypuro-Kivikko-Kontula (Keinutie)/ Aikataulu
- 67N - Rautatientori-Torpparinmäki/ Aikataulu
- 169 - Espoon keskus-Suvela/ Aikataulu
- 459 - Kamppi-Kivistö as.-Luhtaanmäki(-Klaukkala-Loppi)/ Aikataulu
- 83 - Herttoniemi(M)-Tammisalo-Herttoniemi(M)/ Aikataulu
- 137 - Matinkylä (M)-Matinkallio-Piispankylä-Kuitinmäki/ Aikataulu
- 841 - Itäkeskus-Östersundom-Söderkulla-Nikkilä/ Aikataulu
- 57 - Kontula(M) - Viikki - Koskela - Ruskeasuo - Munkkiniemi/ Aikataulu
- 815 - Vuosaari(M)-Isonvillasaarentie/ Aikataulu
- 739 - Rautatientori-Kuninkaanmäki-Nikinmäk-Korso/ Aikataulu
- 817 - Vuosaari(M)-Kallahti-Ramsinniemi/ Aikataulu
- 600N - Rautatientori-Kartanonkoski-Lentoasema
- 69 - Kamppi-Pasila-Käpylä-Malmi-Jakomäki/ Aikataulu
- 522B - Leppävaara-Hämevaara/ Aikataulu
- 118N - Kamppi-Tapiola (M)-Suurpelto-Kauniainen-Jorvi/ Aikataulu
- 447 - Kivistö-Viinikanmetsä-Kesäkylä/ Aikataulu
- 456N - Kamppi-Kivistö as.-Luhtaanmäki (-Klaukkala-Rajamäki)/ Aikataulu
- 52 - Kuninkaantammi-Kannelmäki-Huopalahti-Munkkivuori-Otaniemi/ Aikataulu
- 914 - Kuntakeskus- Siuntion kk.-Raivio-Bocksintie/ Aikataulu