קו 9
מ.א. עמק יזרעאל←מגדל העמק
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 9 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 9 (מ.א. עמק יזרעאל←מגדל העמק) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת כפר ברוך ומסתיים בהתעשייה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 9 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מ.א. עמק יזרעאל←מגדל העמק (36 תחנות)
ת. רכבת כפר ברוך
שגיא 2000/כביש 7255
מפעלי העמק
דרך העמק/המגל
דרך העמק/הנפח
מרכז שיקומי/דרך העמק
רמת יזרעאל/הזית
יזרעאל/עצמאות
העצמאות/משעול התור
העצמאות/משעול הלוטם
העצמאות/שלום עליכם
העצמאות/הראשונים
ניצנים/חימר
ניצנים/ההגנה
התימורים/הראשונים
התימורים/קדש
האביב/השומרון
האביב/זבולון
משעול הדרור/קדש
קדש/משעול הליבנה
סטרומה/קדש
האלה/הזית
דרך העמק/הראשונים
שדרות הבנים/דרך העמק
מסוף מגדל העמק
מסוף מגדל העמק/רציפים
שדרות הבנים/תדהר
שדרות הבנים
סיני/שדרות הבנים
ירדן/השרון
השרון/ירדן
נחל הצבי/הערבה
נחל הצבי ב'
נחל הצבי/אלומות
מבני התעשייה
התעשייה
שאלות ותשובות לגבי קו 9
מתי מתחיל לפעול קו 9?
קו 9 מתחיל לפעול ב-05:50 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 9 מפסיק לעבוד?
קו 9 מפסיק לפעול ב-17:05 בשישי
מתי מגיע קו 9?
כדי לראות מתי קו מ.א. עמק יזרעאל←מגדל העמק האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מ.א. עמק יזרעאל←מגדל העמק הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 9 (מ.א. עמק יזרעאל←מגדל העמק)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מ.א. עמק יזרעאל←מגדל העמק (מ.א. עמק יזרעאל←מגדל העמק) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 9 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 9 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 9 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 9 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 9
קו 9 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:50 - 21:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:50 - 21:50 | 15 - 60 |
ב׳ | 05:50 - 21:50 | 30 - 60 |
ג׳ | 07:50 - 23:50 | 60 |
ד׳ | 05:50 - 21:50 | 15 - 60 |
ה׳ | 05:50 - 21:50 | 15 - 60 |
ו׳ | 07:05 - 17:05 | 60 |
ש׳ | 21:40 - 23:40 | 60 |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל9 (מ ת. רכבת כפר ברוך), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 9 (מ.א. עמק יזרעאל←מגדל העמק) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 9
תעריף הנסיעה ב9 (מ.א. עמק יזרעאל←מגדל העמק) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
9 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 9 היא ת. רכבת כפר ברוך והתחנה האחרונה היא התעשייה.
קו 9 (מ.א. עמק יזרעאל←מגדל העמק) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 9. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 9.
מעקב אחר קו האוטובוס 9 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 9 (מ.א. עמק יזרעאל←מגדל העמק) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 9 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 9 ב-ישראל
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 23 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->תל קציר-תל קציר-10/ לוח זמנים
- 97 - בי''ס הדסים-יקנעם עילית<->התמר/התאנה-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 20 - שוק עירוני-עפולה<->ת.מרכזית עפולה/שפרינצק-עפולה-20/ לוח זמנים
- 36 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->בית רימון-בית רימון-10/ לוח זמנים
- 81 - ירושלים/אלנטאון-טבריה<->כרכום/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 95 - 'טולדנו א-טבריה<->מעלה קק''ל/איילת השחר-טבריה-10/ לוח זמנים
- 2 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->דחי/יציאה-דחי-11/ לוח זמנים
- 850 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 15 - ששת הימים/הנשיאים-מגדל העמק<->מסוף מגדל העמק-מגדל העמק-20/ לוח זמנים
- 31 - מסוף גילה/המרגלית-ירושלים<->מירסקי/מינץ-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 75 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אל פולאת-בסמת טבעון-11/ לוח זמנים
- 6 - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->ת. רכבת כפר ברוך/הורדה-כפר ברוך-10/ לוח זמנים
- 19 - קריית החינוך-יקנעם עילית<->הכרמל/העתיד-יקנעם עילית-21/ לוח זמנים
- 50 - ת. רכבת עפולה/איסוף-עפולה<->'רם און א-רם און-10/ לוח זמנים
- 2 - ממילא/קריב-ירושלים<->ככר צהל/יפו-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 184 - קופת חולים-גלעד<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-20/ לוח זמנים
- 83א - חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון<->מנחם בגין/אריק שרון-קרית טבעון-11
- 426 - קריית החינוך-יקנעם עילית<->אזור תעשיה שגיא 2000 3-עמק יזרעאל-10/ לוח זמנים
- 13 - כיכר הציונות-קרית טבעון<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-10/ לוח זמנים
- 85 - דרך הגבורה/אורות נריה-טבריה<->מעון נופים-מגדל-10/ לוח זמנים