קו 981
צפת←רמת גן
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 981 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 981 (צפת←רמת גן) יש 34 תחנות. מסלול הקו מתחיל בצומת צפת/הגליל ומסתיים במסוף אלוף שדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 981 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: צפת←רמת גן (34 תחנות)
צומת צפת/הגליל
קניון/הגליל
השבעה/זלמן שז''ר
השבעה/ההסתדרות
כ''ב ילדי מעלות
הרב לוי ביסטריצקי/זלמן שז''ר
בי''ס מקיף דתי
ת. מרכזית צפת/רציפים
שוק עירוני
אליהו פרומצ'נקו/החלוץ
מעונות הסטודנטים/הנשיא
קופת חולים/הנשיא
כיכר הדלי
חיים וייצמן/מרדכי אנילביץ'
מרכז רסקו/חיים וייצמן
שפרינצק/קרן היסוד
ההגנה/יוני
צה''ל 14
צה''ל 9
צה''ל 6
צה''ל 3
צה''ל/לח''י
מחנה אליפלט
מסעף קיבוץ קדרים לדרום
ת.התרעננות/דור אלון מגל כביש 6
מחלף קסם
מחלף גהה/דרך ז'בוטינסקי
קניון בני ברק/אהרונוביץ
רבי עקיבא/הרב כהנמן
חזון אי''ש/רבי עקיבא
חזון אי''ש/האדמו''ר מגור
חזון אי''ש/נחמיה
חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא
מסוף אלוף שדה
שאלות ותשובות לגבי קו 981
מתי מתחיל לפעול קו 981?
קו 981 מתחיל לפעול ב-04:45 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 981 מפסיק לעבוד?
קו 981 מפסיק לפעול ב-13:30 בשישי
מתי מגיע קו 981?
כדי לראות מתי קו צפת←רמת גן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו צפת←רמת גן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 981 (צפת←רמת גן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס צפת←רמת גן (צפת←רמת גן) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 981 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 981 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 981 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 981 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 981
קו 981 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 04:45 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 04:45 - 22:00 | 30 - 150 |
ב׳ | 04:45 - 22:00 | 30 - 180 |
ג׳ | 04:45 - 22:00 | 30 - 180 |
ד׳ | 04:45 - 22:00 | 30 - 180 |
ה׳ | 04:45 - 22:00 | 45 - 240 |
ו׳ | 06:45 - 13:30 | 45 - 165 |
ש׳ | 21:25 - 22:00 | - |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל981 (מ צומת צפת/הגליל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 981 (צפת←רמת גן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 981
תעריף הנסיעה ב981 (צפת←רמת גן) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
981 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 981 היא צומת צפת/הגליל והתחנה האחרונה היא מסוף אלוף שדה.
קו 981 (צפת←רמת גן) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 981. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 981.
מעקב אחר קו האוטובוס 981 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 981 (צפת←רמת גן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 981 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 981 ב-ישראל
981 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 17 - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כיכר אלמעסרה-טמרה-1א/ לוח זמנים
- 18א - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כיכר אלמעסרה-טמרה-2א/ לוח זמנים
- 10 - מקאם נבי סבלאן-חורפיש<->מקאם נבי סבלאן-חורפיש-3#/ לוח זמנים
- 39 - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->הברוש/הרימון-טל אל-1#/ לוח זמנים
- 5 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->אור הגנוז מרכז-אור הגנוז-1#/ לוח זמנים
- 66 - מרכז טניס-סאג'ור<->כניסה מערבית-מג'ד אל כרום-1#/ לוח זמנים
- 15 - הנחלים/הר וגיא-צפת<->מסעף בית חולים זיו-צפת-1ג/ לוח זמנים
- 17א - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כיכר אלמעסרה-טמרה-2א/ לוח זמנים
- 984 - טעם הצבי/שלב א-חצור הגלילית<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-2א/ לוח זמנים
- 2 - המכללה האקדמית גליל מערבי/דרך המכללה-עכו<->שלום הגליל/הרב רייפמן-עכו-1ב/ לוח זמנים
- 4א - אזור תעשייה צפת ד-צפת<->המעוף/הר וגיא-צפת-2ב/ לוח זמנים
- 65 - פארק 1-נחף<->בריאות השן-דייר אל אסד-1#/ לוח זמנים
- 41 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->יעד-יעד-1#יעד ↔ כרמיאל/ לוח זמנים
- 992 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 18 - ביג נהריה-רגבה<->שדרות ששת הימים/כליל הכורש-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 305 - בית העם-אבו סנאן<->בר לב 2-תעשיון בר לב-1ב/ לוח זמנים
- 4 - הנחלים/הר וגיא-צפת<->אזור תעשייה צפת ג/חברת חשמל-צפת-1ב/ לוח זמנים
- 57 - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->כיכר אלמעסרה-טמרה-1#/ לוח זמנים
- 35 - כלנית/איריס-מעלות תרשיחא<->ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו-1#/ לוח זמנים
- 367 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים