קו 99
אזור←חולון
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 99 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 99 (אזור←חולון) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל באזור מר. שפינוזה/פלמח ומסתיים בחניון אגד/דן שומרון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 99 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אזור←חולון (32 תחנות)
אזור מר. שפינוזה/פלמח
דרך השבעה/הרצל
המלאכה/השבעה
המלאכה/הפלד
המלאכה/המשביר
המלאכה/האורגים
המלאכה/הרוקמים
אלופי צה''ל/משה שרת
אלופי צה''ל/בית לחם
אלופי צה''ל/דוד אלעזר
קניון חולון/גולדה מאיר
מדיטק/גולדה מאיר
הופיין/ברקת
הופיין/ויצמן
הופיין/זלמן ארן
יוספטל/אילת
ת. רכבת יוספטל
יוספטל/מבצע סיני
קניון בת ים/יוספטל
יוספטל/כצנלסון
ת.רק''ל יוספטל
ת.רק''ל בנימין/יוספטל
יוספטל/דקר
יוספטל/דרך בן גוריון
דרך בן גוריון/מקס נורדאו
מצפור גלים/דרך בן גוריון
דרך בן גוריון/יצחק שדה
הקוממיות/הנביאים
הקוממיות/הרב ניסנבאום
בית העלמין/הקוממיות
תחנת רכבת קוממיות
חניון אגד/דן שומרון
שאלות ותשובות לגבי קו 99
מתי מתחיל לפעול קו 99?
קו 99 מתחיל לפעול ב-00:00 בשלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 99 מפסיק לעבוד?
קו 99 מפסיק לפעול ב-17:00 בשישי
מתי מגיע קו 99?
כדי לראות מתי קו אזור←חולון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אזור←חולון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 99 (אזור←חולון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אזור←חולון (אזור←חולון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 99 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 99 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 99 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 99 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 99
קו 99 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:00 - 23:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:20 - 23:40 | 10 - 20 |
ב׳ | 05:20 - 23:40 | 10 - 20 |
ג׳ | 00:00 - 23:40 | 10 - 20 |
ד׳ | 00:00 - 23:40 | 10 - 20 |
ה׳ | 00:00 - 23:40 | 10 - 20 |
ו׳ | 00:00 - 17:00 | 20 - 30 |
ש׳ | 21:00 - 23:30 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל99 (מ אזור מר. שפינוזה/פלמח), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 99 (אזור←חולון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 99
תעריף הנסיעה ב99 (אזור←חולון) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
99 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 99 היא אזור מר. שפינוזה/פלמח והתחנה האחרונה היא חניון אגד/דן שומרון.
קו 99 (אזור←חולון) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 99. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 99.
מעקב אחר קו האוטובוס 99 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 99 (אזור←חולון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 99 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 99 ב-ישראל
99 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 92 - מנחם בגין/שניאורסון-קרית מוצקין<->דקר/יהונתן נתניהו-קרית מוצקין-2#/ לוח זמנים
- 144 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->שאגאל/סזאן-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 910 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 92א - בית ספר יצחק נבון-קרית מוצקין<->שדרות גושן/דבורה-קרית מוצקין-1ד/ לוח זמנים
- 408 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->יוספטל-לוד-3#/ לוח זמנים
- 433 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-3#/ לוח זמנים
- 952 - ז'בוטינסקי/שלום עליכם-ירושלים<->מכללה לבנות ירושלים/דובדבני-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 83 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 12 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->המלך חסן השני/בוסי סנט ג'ורג-קרית עקרון-1#/ לוח זמנים
- 1 - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 900 - ככר הדוידקה/הנביאים-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 391 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1באשדוד ↔ אילת/ לוח זמנים
- 88 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->הרצל/הגליל-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 107 - ת. מרכזית ירושלים/יפו-ירושלים<->משטרה/שמואל מאיר-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 909 - ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 976 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 955 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->חניון נוף הגליל-נוף הגליל-3#/ לוח זמנים
- 912 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-3#/ לוח זמנים
- 989 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 10 - האומן/ברעם-ירושלים<->תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים-1#/ לוח זמנים