Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip iš Akių Klinika A patekti į Srk-I naudojant Troleibusas and autobusas?

Iš Akių Klinika A į Srk-I naudojant Troleibusas and autobusas

Kad patektumėte iš Akių Klinika A į Srk-I Vilniaus, jums reikės pasinaudoti 2 autobusas maršrutai and vienas Troleibusas maršrutas: Įlipkite į 54 autobusas iš Klinikos A stotis į Savas stotis. Toliau jums reikės persėsti tarp M-361 autobusas ir galiausiai Įlipkite į 2 Troleibusas iš Stotis stotis į Gedimino Technikos Universitetas stotis. Bendra kelionės trukmė šiuo maršrutu yra maždaug 2 val 29 min. Troleibusas and autobusas tvarkaraštis nuo Akių Klinika A gali keistis. Rekomenduojame patikrinti atnaujintą Troleibusas and autobusas tvarkaraštį į Srk-I „Moovit“ programėlėje.

149min
Eikite į autobusas stotis
Autobusas - 5454
Autobusas - M-361M-361
Troleibusas - 22
Eiti iki Srk-I
išvažiuoja iš Klinikos A

Žingsnis po žingsnio

  • 1
    Eikite į autobusas stotis
    Eikite į autobusas stotis
    Klinikos A
    470 m • 6 min
  • 2
    Autobusas - 5454
    Laukite autobusas
    54
    Onkologijos Ligoninė
  • 3
    Važiuokite į autobusas stotis
    Važiuokite į autobusas stotis
    Savas
    10 min
  • 4
    Eikite į autobusas stotis
    Eikite į autobusas stotis
    Kalniečių Turgavietė
    220 m • 3 min
  • 5
    Autobusas - M-361M-361
    Laukite autobusas
    M-361
    Vilniaus Autobusų Stotis
  • 6
    Važiuokite į autobusas stotis
    Važiuokite į autobusas stotis
    Vilniaus Autobusų Stotis
    75 min
  • 7
    Eikite į Troleibusas stotis
    Eikite į Troleibusas stotis
    Stotis
    Sustojimo nr.: 0530a
    280 m • 4 min
  • 8
    Troleibusas - 22
    Laukite Troleibusas
    2
    Saulėtekis
  • 9
    Važiuokite į Troleibusas stotis
    Važiuokite į Troleibusas stotis
    Gedimino Technikos Universitetas
    Sustojimo nr.: 1003
    33 min
  • 10
    Eiti iki Srk-I
    Eiti iki
    Srk-I
    190 m • 3 min
* Trukmė apskaičiuota su eismo apkrova 8 val. ryto
Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje

Kelio nurodymai viešuoju transportu iš Akių Klinika A į Srk-I

Atstumas tarp Akių Klinika A, Vilniaus ir Srk-I, Vilniaus yra maždaug 109.41 km, o jį įprastai galima įveikti maždaug per 149 min. Moovit parodys jums kelio nurodymus iš Akių Klinika A į Srk-I su Troleibusas and autobusas, todėl nepriklausomai nuo to, ką pasirinksite keliavimui Vilniaus - jūs visada turėsite daug lengvų pasirinkimų.

Troleibusas And Autobusas tvarkaraštis nuo Akių Klinika A iki Srk-I

Norėdami patikrinti Troleibusas and autobusas tvarkaraštį nuo Akių Klinika A iki Srk-I naudodami „Moovit“ programėlę, pirmiausia atsisiųskite ir atidarykite programėlę savo išmaniajame telefone. Įveskite pradinį tašką (Akių Klinika A) ir kelionės tikslą (Srk-I), tada pasirinkite norimą kelionės datą ir laiką. „Moovit“ parodys visus galimus Troleibusas and autobusas maršrutus, numatomą kelionės trukmę ir reikalingus persėdimus. Galėsite peržiūrėti detalius kiekvieno Troleibusas and autobusas išvykimo ir atvykimo laikus bei realaus laiko atnaujinimus apie vėlavimus ar pakeitimus. Naudokitės šia informacija planuodami kelionę ir sekite naujausius Troleibusas and autobusas tvarkaraščius.

Questions & Answers

  • Koks greičiausias būdas patekti iš Akių Klinika A į Srk-I?

    Greičiausias kelias trunka 149 minučių, keliaujant Autobusas maršrutas 54, Autobusas maršrutas M-361, Troleibusas maršrutas 2.

  • Ar yra tiesioginis autobusas tarp Akių Klinika A ir Srk-I?

    Ne, jums iš viso reikės pasinaudoti 2 autobusas maršrutai and vienas Troleibusas maršrutas. Bendras kelionės laikas 2 val 29 min.

  • Kuris autobusas maršrutas eina nuo Akių Klinika A iki Srk-I?

    54 autobusas maršrutas tęsiasi nuo Klinikos A stotelės prie Akių Klinika A Vilnius mieste iki Savas stotelės. Iš ten jums reikės persėsti į vienas autobusas maršrutas and vienas Troleibusas maršrutas iki Savas stotelės prie Srk-I Vilniaus mieste.

  • Kiek laiko užtrunka nukeliauti iš Akių Klinika A iki Srk-I naudojant autobusas and Troleibusas?

    Bendras kelionės laikas tarp Akių Klinika AVilnius ir Srk-IVilniaus naudojant autobusas and Troleibusas yra apie 2 val 29 min.

  • Kur man įlipti į autobusas šalia Akių Klinika A, kad patekčiau į Srk-I?

    Įlipkite į 54 autobusas iš Klinikos A sustojimas šalia Akių Klinika A Vilnius.

  • Kur man išlipti iš autobusas keliaujant tarp Akių Klinika A ir Srk-I?

    Išlipkite iš autobusas Savas stotis, kuri yra arčiausiai Srk-I Vilniaus