Kaip Vilniaus nukeliauti iki Šilo Tiltas naudojantis Autobusas arba Troleibusas

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Kelio nurodymai į Šilo Tiltas (Vilniaus) su viešuoju transportu

Spustelėkite ant maršruto, kad gautumėte atnaujintus tvarkaraščius, atvykimo laikus ir išsamius nurodymus.

Spustelėkite and maršruto, kad pamatytumėte atnaujintus tvarkaraščius

Questions & Answers

Kiek laiko užtrunka nukeliauti į Šilo Tiltas iš Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO | Lithuanian Exibition and Congress Centre viešuoju transportu?

Kiek užtrunka nuvykti į Šilo Tiltas iš Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO | Lithuanian Exibition and Congress Centre, naudojantis Autobusas?

Kokios stotelės arčiausiai Šilo Tiltas?

  • Artimiausios stotelės prie Šilo Tiltas yra:
    • Šilo Tiltas yra už 116 metrai , 2 minučių pėsčiomis
    • Petro Vileišio St. yra už 316 metrai , 5 minučių pėsčiomis
    • Minties St. yra už 589 metrai , 8 minučių pėsčiomis

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Šilo Tiltas?

Kokie Troleibusas maršrutai stoja prie Šilo Tiltas?

Gauti nurodymus
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2600 miestų 85+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Peržiūrėkite visus maršrutus, sustojančius Šilo Tiltas, Vilniaus, Lietuva.

Neieškote Šilo Tiltas? Norite rasti artimiausias Autobusas arba Troleibusas stoteles netoliese? Pasirinkite kitą stotį ar stotelę iš mūsų žemėlapio, kad rastumėte autobusą, traukinį ar kitą Vilniaus stotelę, kuri arčiausiai manęs.

Norite sužinoti, kokios stotelės yra netoli jūsų? Raskite Autobusas arba Troleibusas stoteles arčiausias jūsų atsisiųsdami Moovit programėlę. Su mūsų programėle jūs galite rasti artimiausią autobuso stotelę, traukinių stotį ar alternatyvius maršrutus ir tvarkaraščius, kurie padės patekti iki Šilo Tiltas.

Ieškote specifinės stotelės šalia jūsų paskirties taško? Raskite artimiausią stotelę ar alternatyvų sustojimą šalia Šilo Tiltas su Moovit. Pasirinkite iš šio alterantyvių stočių sąrašo Šilo Tiltas: Šilo Tiltas; Petro Vileišio St.; Minties St..

Raskite kitus viešojo transporto pasirinkimus, tokius kaip Autobusas arba Troleibusas maršrutus, kad pasiektumėte savo paskirties tašką. Šie alternatyvūs pasirinkimai praeina šalia Šilo Tiltas - Autobusas: 4G; Troleibusas: 14, 19, 2, 4.

Patekimas iki Šilo Tiltas ką tik tapo lengvesnis su Moovit. Jums nereikia specifinių autobusų ar traukinių programėlių norint peržiūrėti tvarkaraščius: Moovit turi visą viešojo transporto informaciją vienoje lengvai naudojamoje programėlėje. Štai kodėl Google Play parduotuvė ir Apple Store išrinko mus kaip vieną geriausių viešojo transporto programėlių ir dėl to 250 milijonų vartotojų, įskaitant Vilniaus gyventojus, pasitiki Moovit savo viešojo transporto reikmėms.

Šilo Tiltas, Vilniaus

Artimiausios stotelės prie Šilo Tiltas Vilniaus mieste

Autobusas stotelės, esančios arčiausiai Šilo Tiltas Vilniaus mieste Troleibusas stotelės, esančios arčiausiai Šilo Tiltas Vilniaus mieste
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku