Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip nukeliauti iki Švendubrė naudojantis Autobusas?

Žr. Švendubrė žemėlapyje

Švendubrė žemėlapis

Kaip patekti į Švendubrė naudojant Autobusas?

Paspauskite ant Autobusas maršruto, kad pamatytumėte išsamius kelio nurodymus, atvykimo laikus ir atnaujintus tvarkaraščius.

Autobusas stotelės šalia Švendubrė

Stotelės pavadinimasAtstumas
Švendubrė2 min ėjimo.

Autobusas maršrutai iki Švendubrė

Maršruto pavadinimasKryptis
4AAteities Stotelė
Questions & Answers
 • Kokios stotelės arčiausiai Švendubrė?

  Artimiausios stotelės prie Švendubrė yra:

  • Švendubrė yra už 106 metrai , 2 minučių pėsčiomis.
 • Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Švendubrė?

  Šie Autobusas maršrutai stoja prie Švendubrė:4A

 • Kaip toli yra autobusas sustojimas iš Švendubrė mieste?

  Artimiausia autobusas sustojimas į Švendubrė mieste yra už 2 min pėsčiomis.

 • Kokia artimiausia autobusas sustojimas į Švendubrė mieste?

  Švendubrė sustojimas yr artimiausia į Švendubrė mieste.

Žr. Švendubrė žemėlapyje

Švendubrė žemėlapis
Populiariausia pasaulyje Druskininkai miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje

Viešasis transportas iki Švendubrė

Galvojate, kaip patekti į Švendubrė, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Švendubrė su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Švendubrė realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Švendubrė? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Švendubrė.

Autobusas:4A

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Švendubrė lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Švendubrė lengva, dėl ko daugiau kaip 1.5 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Švendubrė, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Švendubrė
ŠvendubrėŠvendubrė – gatvinis kaimas Druskininkų savivaldybės pietuose, 5 km nuo Druskininkų. Švendubrė įsikūrusi dešiniajame Nemuno krante, prie pat Lietuvos ir Baltarusijos valstybės sienos. Švendubrės pietuose į Nemuną įteka Nemunykštis (Kubilnyčia). Į pietus nuo pagrindinės – gatvinio plano kaimo dalies – slėnio aukštumoje už Kubilnyčios įsikūrusi atskira Švendubrės dalis, vadinama Pereselcais (liet. Persikraustėliais). Yra sezoninio upių pasienio kontrolės punktas. Netoliese (į rytus) plyti Raigardo slėnis. Raigardo seniūnaitija. Kaime yra Švendubrės Šv. Antano koplyčia, važiuojant nuo kalno per pagrindinę gatvę, kairėje pusėje, vidury daržų auga didysis Švendubrės ąžuolas. Šiaurės vakariniame pakraštyje Nemuno pašlaitėje stūkso mitologinis Velnio akmuo (geologinis gamtos ir istorijos paminklas).
Kaip pateikti į Švendubrė viešuoju transportu - Apie vietovę

Viešojo transporto maršrutai su stotelėmis arčiausiai Švendubrė

Autobusas maršrutai su stotelėmis arčiausiai Švendubrė

Moovit

1.19M+ atsiliepimų
Transit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit icon
Lengviau patekti į Švendubrė su...