Kaip Klaipėda nukeliauti iki Alksnynės gatvė naudojantis Autobusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Alksnynės gatvė?

Artimiausios stotelės prie Alksnynės gatvė yra:

  • Žardės St. yra už 291 metrai , 5 minučių pėsčiomis.
  • Statybininkų St. yra už 547 metrai , 8 minučių pėsčiomis.
  • Naujojo Turgaus St. yra už 550 metrai , 8 minučių pėsčiomis.
  • Skibalės St. yra už 599 metrai , 8 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Alksnynės gatvė?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Alksnynės gatvė: 14, 6E, 8, 8E, 9, M6, M8.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Alksnynės gatvė Klaipėda mieste

Galvojate, kaip patekti į Alksnynės gatvė Klaipėda, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Alksnynės gatvė su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Alksnynės gatvė realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Alksnynės gatvė? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Žardės St.; Statybininkų St.; Naujojo Turgaus St.; Skibalės St..

Iki Alksnynės gatvė galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 14, 6E, 8, 8E, 9, M6, M8

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Alksnynės gatvė lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Alksnynės gatvė lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Klaipėda, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Alksnynės gatvė, Klaipėda
Lengviau nuvykti iki Alksnynės gatvė su programėle!