Kaip Klaipėda nukeliauti iki Bitė naudojantis Autobusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Bitė?

Artimiausios stotelės prie Bitė yra:

  • Arenos St. yra už 142 metrai , 4 minučių pėsčiomis.
  • Ąžuolyno St. yra už 736 metrai , 11 minučių pėsčiomis.
  • Baltijos St. yra už 906 metrai , 13 minučių pėsčiomis.
  • Turistų St. yra už 1050 metrai , 15 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Bitė?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Bitė: 10, 11, 12, 14, M6, M8.

Populiariausia pasaulyje Klaipėda miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Bitė Klaipėda mieste

Galvojate, kaip patekti į Bitė Klaipėda, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Bitė su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Bitė realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Bitė? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Arenos St.; Ąžuolyno St.; Baltijos St.; Turistų St..

Iki Bitė galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 10, 11, 12, 14, M6, M8

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Bitė lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Bitė lengva, dėl ko daugiau kaip 720 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Klaipėda, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Bitė, Klaipėda
Lengviau nuvykti iki Bitė su programėle!