Kaip Klaipėda nukeliauti iki Charlie Pizza naudojantis Autobusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Charlie Pizza?

Artimiausios stotelės prie Charlie Pizza yra:

  • Šilo St. yra už 295 metrai , 4 minučių pėsčiomis.
  • Arenos St. yra už 510 metrai , 7 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Charlie Pizza?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Charlie Pizza: 10, 21, 27.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Charlie Pizza Klaipėda mieste

Galvojate, kaip patekti į Charlie Pizza Klaipėda, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Charlie Pizza su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Charlie Pizza realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Charlie Pizza? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Šilo St.; Arenos St..

Iki Charlie Pizza galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 10, 21, 27

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Charlie Pizza lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Charlie Pizza lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Klaipėda, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Charlie Pizza, Klaipėda
Lengviau nuvykti iki Charlie Pizza su programėle!