Kaip Klaipėda nukeliauti iki Cukraus Studija naudojantis Autobusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Cukraus Studija?

Artimiausios stotelės prie Cukraus Studija yra:

  • Šilo St. yra už 251 metrai , 4 minučių pėsčiomis.
  • Arenos St. yra už 466 metrai , 7 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Cukraus Studija?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Cukraus Studija: 10, 14, 4, 8, M6, M8.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Cukraus Studija Klaipėda mieste

Galvojate, kaip patekti į Cukraus Studija Klaipėda, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Cukraus Studija su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Cukraus Studija realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Cukraus Studija? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Šilo St.; Arenos St..

Iki Cukraus Studija galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 10, 14, 4, 8, M6, M8

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Cukraus Studija lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Cukraus Studija lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Klaipėda, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Cukraus Studija, Klaipėda
Lengviau nuvykti iki Cukraus Studija su programėle!