Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip Klaipėda nukeliauti iki DFDS Ferry Terminal naudojantis Autobusas?

Žr. DFDS Ferry Terminal, Klaipėda, žemėlapyje

Kaip patekti į DFDS Ferry Terminal naudojant Autobusas?

Paspauskite ant Autobusas maršruto, kad pamatytumėte išsamius kelio nurodymus, atvykimo laikus ir atnaujintus tvarkaraščius.

Questions & Answers
  • Kokie Autobusas maršrutai stoja prie DFDS Ferry Terminal?

    Šie Autobusas maršrutai stoja prie DFDS Ferry Terminal:

Žr. DFDS Ferry Terminal, Klaipėda, žemėlapyje

Populiariausia pasaulyje Klaipėda miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje

Viešasis transportas iki DFDS Ferry Terminal Klaipėda mieste

Galvojate, kaip patekti į DFDS Ferry Terminal Klaipėda, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki DFDS Ferry Terminal su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki DFDS Ferry Terminal realiu laiku.

Autobusas:

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki DFDS Ferry Terminal lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į DFDS Ferry Terminal lengva, dėl ko daugiau kaip 1.5 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Klaipėda, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Vieta: Klaipėda

DFDS Ferry Terminal, Klaipėda