Kaip Klaipėda nukeliauti iki DFDS Ferry Terminal naudojantis Autobusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki DFDS Ferry Terminal Klaipėda mieste

Galvojate, kaip patekti į DFDS Ferry Terminal Klaipėda, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki DFDS Ferry Terminal su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki DFDS Ferry Terminal realiu laiku.

Iki DFDS Ferry Terminal galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 1, 12.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki DFDS Ferry Terminal lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į DFDS Ferry Terminal lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Klaipėda, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

DFDS Ferry Terminal, Klaipėda
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki DFDS Ferry Terminal su programėle!