Kaip Klaipėda nukeliauti iki Delano naudojantis Autobusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Delano?

Artimiausios stotelės prie Delano yra:

  • Šilo St. yra už 149 metrai , 3 minučių pėsčiomis.
  • Arenos St. yra už 362 metrai , 5 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Delano?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Delano: 10, 15A, 21, 27, 8.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Delano Klaipėda mieste

Galvojate, kaip patekti į Delano Klaipėda, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Delano su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Delano realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Delano? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Šilo St.; Arenos St..

Iki Delano galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 10, 15A, 21, 27, 8.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Delano lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Delano lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Klaipėda, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Delano, Klaipėda
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Delano su programėle!