Kaip Vilniaus nukeliauti iki Dieveniškių St. naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Dieveniškių St.?

Artimiausios stotelės prie Dieveniškių St. yra:

  • Dieveniškių St. yra už 40 metrai , 1 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Dieveniškių St.?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Dieveniškių St.: 3, 41, 42.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Dieveniškių St. Vilniaus mieste

Peržiūrėkite visus maršrutus, sustojančius Dieveniškių St., Vilniaus, Lietuva.

Neieškote Dieveniškių St.? Norite rasti artimiausias Autobusas arba Troleibusas stoteles netoliese? Pasirinkite kitą stotį ar stotelę iš mūsų žemėlapio, kad rastumėte autobusą, traukinį ar kitą Vilniaus stotelę, kuri arčiausiai manęs.

Norite sužinoti, kokios stotelės yra netoli jūsų? Raskite Autobusas arba Troleibusas stoteles arčiausias jūsų atsisiųsdami Moovit programėlę. Su mūsų programėle jūs galite rasti artimiausią autobuso stotelę, traukinių stotį ar alternatyvius maršrutus ir tvarkaraščius, kurie padės patekti iki Dieveniškių St..

Ieškote specifinės stotelės šalia jūsų paskirties taško? Raskite artimiausią stotelę ar alternatyvų sustojimą šalia Dieveniškių St. su Moovit. Pasirinkite iš šio alterantyvių stočių sąrašo Dieveniškių St.: Dieveniškių St..

Raskite kitus viešojo transporto pasirinkimus, tokius kaip Autobusas arba Troleibusas maršrutus, kad pasiektumėte savo paskirties tašką. Šie alternatyvūs pasirinkimai praeina šalia Dieveniškių St. - Autobusas: 3, 41, 42.

Patekimas iki Dieveniškių St. ką tik tapo lengvesnis su Moovit. Jums nereikia specifinių autobusų ar traukinių programėlių norint peržiūrėti tvarkaraščius: Moovit turi visą viešojo transporto informaciją vienoje lengvai naudojamoje programėlėje. Štai kodėl Google Play parduotuvė ir Apple Store išrinko mus kaip vieną geriausių viešojo transporto programėlių ir dėl to 460 milijonų vartotojų, įskaitant Vilniaus gyventojus, pasitiki Moovit savo viešojo transporto reikmėms.

Dieveniškių St., Vilniaus
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Dieveniškių St. su programėle!