Kaip Klaipėda nukeliauti iki Dovilų Karjeras naudojantis Autobusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Dovilų Karjeras?

Artimiausios stotelės prie Dovilų Karjeras yra:

  • Dovilų St. yra už 992 metrai , 13 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Dovilų Karjeras?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Dovilų Karjeras: 11B, 27.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Dovilų Karjeras Klaipėda mieste

Galvojate, kaip patekti į Dovilų Karjeras Klaipėda, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Dovilų Karjeras su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Dovilų Karjeras realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Dovilų Karjeras? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Dovilų St..

Iki Dovilų Karjeras galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 11B, 27.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Dovilų Karjeras lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Dovilų Karjeras lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Klaipėda, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Dovilų Karjeras, Klaipėda
Dovilų Karjeras, Klaipėda Dovilų I karjeras – karjero tvenkinys Lietuvoje, Klaipėdos rajone, 3 km į pietvakarius nuo Gargždų miesto centro, Dovilų miestelio šiaurrytiniame pakraštyje. Sudarytas išeksploatavus žvyro išteklius ir prisipildžius vandens. Tvenkinio ilgis – 1 km, plotis – iki 0,67 km. Šiaurinis ir šiaurrytinis krantai užpelkėję, apaugę krūmynais. Pietiniame krante įrengti 2 paplūdimiai. Į šiaurę už 25 m telkšo Gargždų karjeras, į šiaurės rytus – 1,1 ha karjero tvenkinys ir Dovilų II karjeras. Rytiniame krante įsikūrusi sodininkų bendrijų gyvenvietė Kuliai. Vakaruose telkšo 1,5 ha karjero tvenkinys ir nutiestas kelias 227 Jakai–Dovilai–Laugaliai . Karjeras nenutekantis.
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Dovilų Karjeras su programėle!