Kaip Klaipėda nukeliauti iki Drogas naudojantis Autobusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Drogas?

Artimiausios stotelės prie Drogas yra:

  • Šilo St. yra už 362 metrai , 5 minučių pėsčiomis.
  • Arenos St. yra už 586 metrai , 8 minučių pėsčiomis.
  • Kauno St. yra už 951 metrai , 13 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Drogas?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Drogas: 10, 14, 15A, 18, 6.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Drogas Klaipėda mieste

Galvojate, kaip patekti į Drogas Klaipėda, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Drogas su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Drogas realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Drogas? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Šilo St.; Arenos St.; Kauno St..

Iki Drogas galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 10, 14, 15A, 18, 6

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Drogas lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Drogas lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Klaipėda, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Drogas, Klaipėda
Lengviau nuvykti iki Drogas su programėle!