Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip Neravai nukeliauti iki Druskininkų Tp naudojantis Autobusas?

Žr. Druskininkų Tp, Neravai, žemėlapyje

Druskininkų Tp žemėlapis

Autobusasmaršrutai į Druskininkų Tp Neravai mieste

Maršruto pavadinimasKryptis
Questions & Answers
  • Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Druskininkų Tp?

    Šie Autobusas maršrutai stoja prie Druskininkų Tp:32, 33, 4A, 5D

Žr. Druskininkų Tp, Neravai, žemėlapyje

Druskininkų Tp žemėlapis
Populiariausia pasaulyje Druskininkai miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje

Viešasis transportas iki Druskininkų Tp Neravai mieste

Galvojate, kaip patekti į Druskininkų Tp Neravai, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Druskininkų Tp su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Druskininkų Tp realiu laiku.

Autobusas:32334A5D

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Druskininkų Tp lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Druskininkų Tp lengva, dėl ko daugiau kaip 1.5 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Neravai, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Druskininkų Tp, Neravai
Druskininkų Tp, NeravaiDruskininkų tiltas – tiltas per Nemuną Druskininkuose. Tilto ilgis yra 150 m, o plotis apie 10 m, aukštis apie 18 m. Tiltas yra Veisiejų gatvės dalis (kelias 180 Druskininkai–Leipalingis–Seirijai ). 2012 m. rudenį buvo atliktas siūlių remontas, ištrūkus šiaurinės pusės siūlėms. Tiltas avarinės būklės, kelkraščių betonas išbyrėjęs iki gelžbetonio karkaso strypų. Asfalto danga voluota, lopyta šaligatvių plytomis. 2013 m. pradėtas tilto remontas. Jį vykdo bendrovė „TILTS“. Vikiteka
Kaip pateikti į Druskininkų Tp viešuoju transportu - Apie vietovę

Moovit

1.19M+ atsiliepimų
Transit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit icon
Lengviau patekti į Druskininkų Tp su...