Kaip Klaipėda nukeliauti iki Europa City Aurora naudojantis Autobusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Europa City Aurora?

Artimiausios stotelės prie Europa City Aurora yra:

  • II Perkėlos St. yra už 318 metrai , 5 minučių pėsčiomis.
  • Lakštučių St. yra už 608 metrai , 9 minučių pėsčiomis.
  • Bijūnų St. yra už 1013 metrai , 14 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Europa City Aurora?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Europa City Aurora: 27, 9.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Europa City Aurora Klaipėda mieste

Galvojate, kaip patekti į Europa City Aurora Klaipėda, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Europa City Aurora su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Europa City Aurora realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Europa City Aurora? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: II Perkėlos St.; Lakštučių St.; Bijūnų St..

Iki Europa City Aurora galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 27, 9

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Europa City Aurora lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Europa City Aurora lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Klaipėda, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Europa City Aurora, Klaipėda
Lengviau nuvykti iki Europa City Aurora su programėle!