Kaip Klaipėda nukeliauti iki Forum Cinemas naudojantis Autobusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Forum Cinemas?

Artimiausios stotelės prie Forum Cinemas yra:

  • Arenos St. yra už 129 metrai , 2 minučių pėsčiomis.
  • Šilo St. yra už 164 metrai , 3 minučių pėsčiomis.
  • Kauno St. yra už 637 metrai , 9 minučių pėsčiomis.
  • Ąžuolyno St. yra už 955 metrai , 13 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Forum Cinemas?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Forum Cinemas: 10, 14, 15A, 4, 8, M8.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Forum Cinemas Klaipėda mieste

Galvojate, kaip patekti į Forum Cinemas Klaipėda, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Forum Cinemas su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Forum Cinemas realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Forum Cinemas? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Arenos St.; Šilo St.; Kauno St.; Ąžuolyno St..

Iki Forum Cinemas galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 10, 14, 15A, 4, 8, M8

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Forum Cinemas lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Forum Cinemas lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Klaipėda, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Forum Cinemas, Klaipėda
Lengviau nuvykti iki Forum Cinemas su programėle!