Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip Leipalingio Seniūnija nukeliauti iki Gerdašių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo Bažnyčia naudojantis Autobusas?

Žr. Gerdašių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo Bažnyčia, Leipalingio Seniūnija, žemėlapyje

Gerdašių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo Bažnyčia žemėlapis

Kaip patekti į Gerdašių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo Bažnyčia naudojant Autobusas?

Paspauskite ant Autobusas maršruto, kad pamatytumėte išsamius kelio nurodymus, atvykimo laikus ir atnaujintus tvarkaraščius.

Autobusas stotelės šalia Gerdašių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo Bažnyčia Leipalingio Seniūnija

Stotelės pavadinimasAtstumas
Gerdašiai2 min ėjimo.

Autobusasmaršrutai į Gerdašių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo Bažnyčia Leipalingio Seniūnija mieste

Maršruto pavadinimasKryptis
32Gerdašiai
Questions & Answers
 • Kokios stotelės arčiausiai Gerdašių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo Bažnyčia?

  Artimiausios stotelės prie Gerdašių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo Bažnyčia yra:

  • Gerdašiai yra už 118 metrai , 2 minučių pėsčiomis.
 • Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Gerdašių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo Bažnyčia?

  Šie Autobusas maršrutai stoja prie Gerdašių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo Bažnyčia:32

 • Kaip toli yra autobusas sustojimas iš Gerdašių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo Bažnyčia Leipalingio Seniūnija mieste?

  Artimiausia autobusas sustojimas į Gerdašių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo Bažnyčia Leipalingio Seniūnija mieste yra už 2 min pėsčiomis.

 • Kokia artimiausia autobusas sustojimas į Gerdašių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo Bažnyčia Leipalingio Seniūnija mieste?

  Gerdašiai sustojimas yr artimiausia į Gerdašių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo Bažnyčia Leipalingio Seniūnija mieste.

Žr. Gerdašių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo Bažnyčia, Leipalingio Seniūnija, žemėlapyje

Gerdašių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo Bažnyčia žemėlapis
Populiariausia pasaulyje Druskininkai miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje

Viešasis transportas iki Gerdašių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo Bažnyčia Leipalingio Seniūnija mieste

Galvojate, kaip patekti į Gerdašių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo Bažnyčia Leipalingio Seniūnija, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Gerdašių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo Bažnyčia su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Gerdašių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo Bažnyčia realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Gerdašių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo Bažnyčia? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Gerdašiai.

Autobusas:32

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Gerdašių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo Bažnyčia lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Gerdašių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo Bažnyčia lengva, dėl ko daugiau kaip 1.5 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Leipalingio Seniūnija, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Gerdašių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo Bažnyčia, Leipalingio Seniūnija
Gerdašių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo Bažnyčia, Leipalingio Seniūnija

Gerdašių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčia – bažnyčia, stovinti Gerdašių kaime, 9 km į pietvakarius nuo Druskininkų. Tradicinio gyvenamojo namo formos.Wiki

Kaip pateikti į Gerdašių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo Bažnyčia viešuoju transportu - Apie vietovę

Viešojo transporto maršrutai su stotelėmis arčiausiai Gerdašių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo Bažnyčia Leipalingio Seniūnija mieste

Autobusas maršruta su stotelėmis arčiausiai Gerdašių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo Bažnyčia Leipalingio Seniūnija mieste

Moovit

1.19M+ atsiliepimų
Transit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit icon
Lengviau patekti į Gerdašių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėji… su...