Kaip Klaipėda nukeliauti iki Grill London naudojantis Autobusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Grill London?

Artimiausios stotelės prie Grill London yra:

  • Kauno St. yra už 394 metrai , 6 minučių pėsčiomis.
  • Arenos St. yra už 641 metrai , 9 minučių pėsčiomis.
  • Šilo St. yra už 659 metrai , 9 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Grill London?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Grill London: 14, 18, 6, 8.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Grill London Klaipėda mieste

Galvojate, kaip patekti į Grill London Klaipėda, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Grill London su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Grill London realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Grill London? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Kauno St.; Arenos St.; Šilo St..

Iki Grill London galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 14, 18, 6, 8.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Grill London lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Grill London lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Klaipėda, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Grill London, Klaipėda
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Grill London su programėle!