Kaip Klaipėda nukeliauti iki Huang Gong naudojantis Autobusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Huang Gong?

Artimiausios stotelės prie Huang Gong yra:

  • Šilo St. yra už 178 metrai , 3 minučių pėsčiomis.
  • Arenos St. yra už 362 metrai , 5 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Huang Gong?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Huang Gong: 10, 21, 27.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Huang Gong Klaipėda mieste

Galvojate, kaip patekti į Huang Gong Klaipėda, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Huang Gong su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Huang Gong realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Huang Gong? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Šilo St.; Arenos St..

Iki Huang Gong galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 10, 21, 27

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Huang Gong lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Huang Gong lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Klaipėda, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Huang Gong, Klaipėda
Lengviau nuvykti iki Huang Gong su programėle!