Kaip Vilniaus nukeliauti iki IKEA naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai IKEA?

Artimiausios stotelės prie IKEA yra:

  • Vikingų Slėnis yra už 198 metrai , 3 minučių pėsčiomis.
  • Eišiškių Plentas yra už 1067 metrai , 14 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie IKEA?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie IKEA: 1, 3, 88.

Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki IKEA Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į IKEA Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki IKEA su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki IKEA realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į IKEA? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Vikingų Slėnis; Eišiškių Plentas.

Iki IKEA galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 1, 3, 88

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki IKEA lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į IKEA lengva, dėl ko daugiau kaip 720 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

IKEA, Vilniaus
Lengviau nuvykti iki IKEA su programėle!