Izraelis, Izraelis

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Keliaukite po Izraelis, viešuoju transportu! Keliavimas po Izraelis dar niekada nebuvo toks paprastas - peržiūrėkite išsamius nurodymus iki lankytinų vietų, gatvių ar stotelių.


Taip pat galite peržiūrėti Izraelis maršrutų žemėlapius, autobusų ir traukinių tvarkaraščius, atvykimo laikus, kad visuomet žinotumėte, kaip Izraelis nukeliauti į bet kurią vietą.

Įdomu, koks yra Izraelis viešasis transportas, lyginant su kitais miestais visame pasaulyje? Moovit viešojo transporto indeksas rodo faktus ir statistiką apie viešojo transporto naudojimą daugiau kaip 150 miestų.
Sužinokite vidutinius kelionių ir laukimų laikus, žmonių nukeliaujamus atstumus iki darbo ir vidutinį atstumą, kurį žmonės Izraelis nueina kasdien. Taip pat sužinokite,
kokie Autobusas, Traukinys, Lengvasis geležinkelis ir stotelės yra patys populiariausi Izraelis mieste, ir dar daugiau!

Izraelis turi 3 keliavimo būdų, įskaitant: Autobusas, Traukinys, Lengvasis geležinkelis, kuriuos teikia kelios transporto kompanijos, įskaitant דן (Dan), אגד (Egged), מטרופולין (Metropoline), קווים (Kavim), אפיקים (Afikim), רכבת ישראל (Israel Railways), נתיב אקספרס (Nateev Express), סיטי פס (Citypass), דן באר שבע (Dan Beer-Sheva), דן בדרום (Dan Badarom).

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 1500 miestų 79+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Lengvasis geležinkelis Maršrutai Izraelis, kuriuos siūlo סיטי פס (Citypass)

Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai gyvai