Pereiti prie pagrindinio turinio

Kauno viešojo transporto kelionių planuotojas

Populiariausia pasaulyje Kauno miesto mobilumo programėlė
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
qrcode-img

Autobusas agentūros

Keltuvas agentūros

Keliaukite po Kauno, viešuoju transportu!

Dar niekada nebuvo taip paprasta keliauti po Kauno. Žiūrėkite išsamias nuorodas, kai keliaujate į bet kurią lankytiną vietą, gatvę ar pagrindinę viešojo transporto stotį. Žemėlapyje peržiūrėkite autobusų ir traukinių tvarkaraščius, atvykimo laikus, įspėjimus apie paslaugas ir išsamius maršrutus, kad žinotumėte, kaip tiksliai nuvykti į bet kurią Kauno vietą.

Keliaudami į bet kurią vietą Kauno mieste naudokite Moovit tiesioginius nurodymus su pranešimais apie išlipimą, kad tiksliai žinotumėte, kur ir kiek toli eiti, kiek laiko laukti savo transporto ir kiek liko stotelių. Moovit perspės jus, kai ateis laikas išlipti – nereikės nuolatos tikrinti, ar kita stotelė yra jūsų.

Svarstote, kaip naudotis viešuoju transportu Kauno arba kaip sumokėti už viešąjį transportą Kauno? Moovit viešojo transporto programėlė gali padėti jums lengvai ir už mažiausią kainą keliauti viešuoju transportu. Tai apima viešojo transporto mokesčius, bilietų kainas ir išlaidas. Ieškote Kauno viešojo transporto maršrutų žemėlapio? Moovit viešojo transporto programėlė rodo visus viešojo transporto žemėlapius Kauno su visais Autobusas and Keltuvas maršrutais ir sustojimais interaktyviame žemėlapyje.