Kaip Klaipėda nukeliauti iki Klaipēdas Delfinārijs naudojantis Autobusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Klaipēdas Delfinārijs?

Artimiausios stotelės prie Klaipēdas Delfinārijs yra:

  • Baseino St. yra už 1094 metrai , 15 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Klaipēdas Delfinārijs?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Klaipēdas Delfinārijs: 9.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Klaipēdas Delfinārijs Klaipėda mieste

Galvojate, kaip patekti į Klaipēdas Delfinārijs Klaipėda, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Klaipēdas Delfinārijs su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Klaipēdas Delfinārijs realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Klaipēdas Delfinārijs? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Baseino St..

Iki Klaipēdas Delfinārijs galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 9.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Klaipēdas Delfinārijs lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Klaipēdas Delfinārijs lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Klaipėda, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Klaipēdas Delfinārijs, Klaipėda
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Klaipēdas Delfinārijs su programėle!