Kaip Klaipėda nukeliauti iki Klaipėdos Senamiestis naudojantis Autobusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti
Klaipėdos Senamiestis, Klaipėda, Klaipėda Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje

Kelio nurodymai į Klaipėdos Senamiestis (Klaipėda) su viešuoju transportu

Šio transporto maršrutai eina netoli Klaipėdos Senamiestis

  • Autobusas
    Autobusas

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Klaipėdos Senamiestis?

Artimiausios stotelės prie Klaipėdos Senamiestis yra:

  • Senamiesčio St. yra už 268 metrai , 4 minučių pėsčiomis.
  • Teatro St. yra už 343 metrai , 5 minučių pėsčiomis.
  • Atgimimo St. yra už 351 metrai , 5 minučių pėsčiomis.
  • Savivaldybės St. yra už 431 metrai , 6 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Klaipėdos Senamiestis?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Klaipėdos Senamiestis: 4, 5, 6.

Klaipėdos Senamiestis, Klaipėda, Klaipėda Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Klaipėdos Senamiestis Klaipėda mieste

Galvojate, kaip patekti į Klaipėdos Senamiestis Klaipėda, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Klaipėdos Senamiestis su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Klaipėdos Senamiestis realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Klaipėdos Senamiestis? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Senamiesčio St.; Teatro St.; Atgimimo St.; Savivaldybės St..

Iki Klaipėdos Senamiestis galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 4, 5, 6

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Klaipėdos Senamiestis lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Klaipėdos Senamiestis lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Klaipėda, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Klaipėdos Senamiestis, Klaipėda
Klaipėdos Senamiestis, Klaipėda Klaipėdos senamiestis yra seniausia istorinė miesto dalis. Klaipėdos senamiesčiui būdingas taisyklingas gatvių tinklas, senoji fachverkinės konstrukcijos architektūra, būdinga Vokietijos miestams, bei išlikę XVII–XVIII a. Klaipėdos tvirtovės gynybinių įtvirtinimų fragmentai. Klaipėdos miesto senamiestis yra geometriškai labai taisyklingai išdėstytas, beveik visos gatvės susikerta stačiuoju kampu. Klaipėdos senamiestyje yra Senoji (Pirmoji) perkėla, Dramos teatras ir Teatro aikštė, Parodų rūmai, Mažosios Lietuvos istorijos muziejus, Evangelikų liuteronų maldos namai, Etnokultūros centras, Kalvystės muziejus, Turgaus aikštė. Senosios piliavietės teritorijoje yra įsikūręs Pilies muziejus ir Klaipėdos pilies uostas. Svarbus teatro aikštės akcentas – „Taravos Anikės“ skulptūra. Skulptūra buvo pastatyta poeto Simono Dacho atminimui. Taip pat „Arkos“ paminklas, sveriantis 150 tonų ir siekiantis 8,5 metrų aukštį. Jis buvo pastatytas 2003 m., minint Klaipėdos krašto (Mažosios Lietuvos) susijungimo su Lietuva 80-ąsias metines. XVIII a. fachverkiniuose sandėliuose yra įsikūrusios meno dirbtuvės.
Kaip pateikti į Klaipėdos Senamiestis viešuoju transportu - Apie vietovę
Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje
Lengviau nuvykti iki Klaipėdos Senamiestis su programėle!